HC Stadion Vrchlabí – V předkole se Vrchlabí utká s Třebíčí

V předkole se Vrchlabí utká s Třebíčí

07.02.2010
Jan Pečeňák

Po skončení nervy drásajícího souboje s Berounem bylo jasné, že v předkole play off čeká naše hokejisty celek Horácké Slavie Třebíč. S tou se naše mužstvo v letošním ročníku utkalo dvakrát. První utkání zvládli lépe Vrchlabští, kteří zvítězili na nájezdy 4:3. Naopak odveta v Elektromont aréně se lépe vydařila hostům, když vyhráli 8:4. Osmifinálová série slibuje minimálně další tři vzájemná utkání.

Hrací termíny předkola:

1. zápas 12.2. SK Horácká Slavia Třebíč - HC Vrchlabí od 17:30
2. zápas 13.2. SK Horácká Slavia Třebíč - HC Vrchlabí od 17:30
3. zápas 15.2. HC Vrchlabí - SK Horácká Slavia Třebíč od 18:00
4. zápas 16.2. HC Vrchlabí - SK Horácká Slavia Třebíč od 18:00
5. zápas 18.2. SK Horácká Slavia Třebíč - HC Vrchlabí od 17:30

Zbylé osmifinálové dvojice:

HC Dukla Jihlava - HC Rebel Havlíčkův Brod
Orli Znojmo - HC Benátky nad Jizerou
SK Kadaň - HC Tábor

(Předkolo play off se hraje na tři vítězná utkání)

Mužstva ústeckých Lvů, Chomutova, Olomouce a Hradce Králové jsou nasazeny přímo do čtvrtfinále. To začíná v neděli 21.2. Na opačném pólu tabulky se celky Chrudimi, Berouna a Šumperka utkají o jedno sestupové místo (Havířov se ze soutěže odhásil již dříve a je prvním sestupujícím). Hrát bude každý s každým čtyřikrát. Každý tým tak odehraje osm zápasů. Play out startuje již ve středu 10.2.