HC Stadion Vrchlabí – Staň se i ty jedním z nás!

Staň se i ty jedním z nás!

21.08.2024
Lucie Horčičková

Hledáme mládežníky a dospělé na pomocné funkce.

Jak víte, tak pro zajištění všech zápasů, ať už mládežnických nebo i dospělých, je potřeba velké množství pomocných funkcí. Pokud by vás zajímala jakákoliv z níže uvedených činností, tak nás neváhejte kontaktovat.

Rozhodčí

Dlouhodobě je v našem regionu nedostatek rozhodčích. Pokud umíte bruslit a rozumíte hokeji, můžete se přihlásit do kurzu na rozhodčího III. třídy. Ten je 3 denní a koná se v termínu 6.9. - 8.9. v Hronově.

Činovník v boxu časoměřičů

Pokud chcete pomáhat a nechcete u toho bruslit, můžete se přihlásit do kurzu pro činovníky - zapisovatel, trestoměřič, časoměřič, hlasatel. Ten se koná v pondělí 16.9. v Hradci Králové.

Zdravotník

Pokud jste lékař, záchranář nebo zdravotní sestra a chtěli byste nám pomáhat při zápasech mládeže, kontaktujte nás.

V případě jakéhokoliv zájmu nebo dotazu vám sdělíme veškeré podrobné informace.

Kontakt:
Jiří Jakubec