HC Stadion Vrchlabí – Zhodnocení hokejových kempů pro ročníky 2005-2010 a 2011-2014
Mládež

Zhodnocení hokejových kempů pro ročníky 2005-2010 a 2011-2014

09.08.2024
Lucie Horčičková

V týdnu od 5. srpna začalo být na našem stadionu opět živo.
Letošní program na ledě odstartovaly každoroční hokejové kempy naší mládeže. První dva kempy se uskutečnily od úterý 6. srpna do pátku 9. srpna. Kempy probíhaly tradičně příměstskou formou pod vedením klubových trenérů.
Hodnocení hokejových kempů přináší hlavní trenéři Jakub Kynčl a Jakub Tatar.

Hokejový kemp pro ročníky 2005-2010

Termín: 6.-9.8.2024
Hlavní trenér: Jakub Kynčl
Trenéři: David Chalupa, René Mach
Účastníci kempu: Tobiáš Klaban, David Buchar, Denis Dvořák, Filip Dvořák, Jan Gerstman, Matyáš Hanuš, Dominik Chlupáč, Jiří Jakubec, Marek John, Ondřej Kopecký, Jan Kučera, Jakub Lokvenc, Štěpán Mečíř, Jan Prouza, Daniel Srnský, Lukáš Trllo, Vojtěch Vondra, Jáchym Vampola, Vojtěch Taibr, Harry Hartman, Matyáš Pištora, Matyáš Motyčka, Ondřej Paulíček, František Nosek, Kryštof Barták

Hodnocení hlavního trenéra kempu Jakuba Kynčla:
„Kemp hodnotím, samozřejmě, pozitivně, myslím si, že jak děti ,tak i my trenéři jsme si to užili. Z čeho o mám opravdu radost je, kolik juniorů a dorostenců se letos na kemp přihlásilo. Je vidět, že i tihle starší kluci se chtějí stále zlepšovat. Musím říct, že klukům jsme to dali dost náročný, ale dřeli. Takže jsem opravdu spokojený.

Hokejový kemp pro ročníky 2011-2014

Termín: 6.-9.8.2024
Hlavní trenér: Jakub Tatar
Trenéři: Adam Jirků, Filip Moník, Jiří Hartman
Účastníci: Emir Denis Alkaya, Petr Antoš, Matyáš Babič, Martin Bajer, Bruno Bartoň, Sofie Braunová, Jiří Janák, Lukáš Kobrle, Lucie Kučerová, Adam Němec, Jiří Němec, Amálie Pacholíková, Adam Pistulka, Mikuláš Pištora, Lukáš Polánek, Samuel Prášek, Jakub Satur, Maxim Smith, Tom Strejček, Thea Strejčková, Oskar Šádek, Jan Uher, Tomáš Vich, Jan Muller, Emil Vrkoslav, Hugo Hartman

Hodnocení hlavního trenéra kempu Jakuba Tatara:
„Kemp ročníků 2014-2011, konající se od 6.8. do 9.8., hodnotím velmi pozitivně. Na všech absolvujících hráčích a hráčkách byla vidět chuť se zlepšovat a pracovat na zdokonalování svých dovedností. Velmi důležité také je, že všichni měli z průběhu celého kempu radost a byla to pro ně zábava. Kromě tréninků na ledě, které byli zaměřené na řešení herních situace a zdokonalování dovedností, byly zařazeny i tréninky na mimo led, kde jsme využili prostorů zimního stadionu i dalších sportovišť ve městě. Chlapci a děvčata pracovali jak na zlepšení síly horních a dolních končetin a rychlosti, tak i na koordinaci celého těla. Zpestřením programu pak byl pobyt v bazénu, který si všichni maximálně užili. Na závěr za odměnu, za "trýznivou" dřinu, každý absolvent kempu obdržel dárek od klubu.“