HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu zápasu vyjede Stadion do Mostu

K dalšímu zápasu vyjede Stadion do Mostu

02.02.2024
Filip Vedral

HC Stadion Vrchlabí se v příštím kole vydá do Mostu. S sebou si veze negativní formu, když z posledních 5 utkání vyhrálo pouze v Ústí nad Labem.
Mostečtí Lvi na tom jsou ovšem úplně stejně. Mostu se, stejně jako Vrchlabí, povedlo vyhrát nad Ústeckým Slovanem.

HC Stadion Vrchlabí se nachází na 6. místě s počtem 54 bodů. V nadstavbě se Vrchlabí moc nedaří. Ze 4 utkání si připsalo pouze 3 body za výhru v Ústí nad Labem. V posledním kole Stadion ztratil na vlastním ledě body s konkurenčními Letci z Letňan v poměru 1:2. Podkrkonošský celek stahoval dvougólové manko už od první třetiny, ale marně. V poslední třetině se prosadil pouze Ondřej Chrtek.

Posledních 5 utkání HC Stadion Vrchlabí
5. kolo nadstavby - HC Stadion Vrchlabí x HC Letci Letňany 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
3. kolo nadstavby - Ústecký Slovan x HC Stadion Vrchlabí 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
2. kolo nadstavby - HC Tábor x HC Stadion Vrchlabí 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
1. kolo nadstavby - HC Děčín x HC Stadion Vrchlabí 8:4 (1:0, 1:2, 6:2)
30. kolo - HC Stadion Vrchlabí x Piráti Chomutov 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)

Kanadské bodování HC Stadion Vrchlabí
1. Patrik Urban 17+29
2. Ondřej Chrtek 11+24
3. Lukáš Kastner 16+11
4. David Chalupa 11+16
5. Filip Krsek 10+13

Mostečtí Lvi jsou na 7. místě tabulky. Na kontě mají 47 bodů. Na Vrchlabí, které okupuje poslední pozici zajišťující přímý postup do čtvrtfinále play-off, ztrácí 7 bodů. Lvi dokázali z posledních 5 utkání přehrát pouze Ústecký Slovan, který porazili 5:3 díky lepší poslední třetině, kterou vyhráli 3:1. V posledním kole nestačili má domácím ledě na lídra tabulky z Chomutova, když prohráli 4:2.