HC Stadion Vrchlabí – V prvním zápase nového roku přivítáme Ústí nad Labem

V prvním zápase nového roku přivítáme Ústí nad Labem

03.01.2024
Filip Vedral

Stadion započne nový rok 2024 na domácím ledě s týmem z Ústí nad Labem.
Vrchlabský celek bude chtít navázat na výborný konec loňského roku, kdy si dokázal připsat hned 7 výher v řadě.
Naopak tým se severu Čech si v posledních 10 utkáních uplynulého roku připsal na své konto pouhých 9 bodů. I kvůli tomu musí dohánět velké manko na 8. místo, které činí 7 bodů.
Partnerem tohoto utkání je firma V&T Ing. Pavel Votrubec.

HC Stadion Vrchlabí je na 6. místě tabulky s počtem 45 bodů. Stadion si drží stále svojí formu. Dokázal vyhrát 7 utkání v řadě. Nejlepší letošní vítěznou šňůru drží Příbram, která vyhrála 10 utkání v řadě. I díky tomuto vítěznému období si Stadion předčasně zařídil postup do části vítězů. V posledním utkání kalendářního roku 2023 si Vrchlabí vyšláplo na Řisuty. Tým, který je na chvostu tabulky si z Vrchlabí odvezl prohru 2:9. Podkrkonošský celek se drápe na místa v TOP 4 zajišťující lepší pozici do zbytku sezóny.

Posledních 5 utkání HC Stadion Vrchlabí
25. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Řisuty 9:2 (2:1, 3:1, 4:0)
24. kolo - IHC Králové Písek x HC Stadion Vrchlabí 1:4 (0:3, 1:1, 0:0)
23. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Děčín 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
22. kolo - HC Stadion Vrchlabí x Mostečtí Lvi 6:1 (1:0, 4:0, 1:1)
21. kolo - HC Letci Letňany x HC Stadion Vrchlabí 2:3 (1:0, 0:3, 1:0)

Kanadské bodování HC Stadion Vrchlabí
1. Patrik Urban 13+22
2. Ondřej Chrtek 7+18
3. David Chalupa 10+13
4. Lukáš Kastner 13+7
5. Filip Krsek 6+13

Ústecký Slovan se nachází na 10. místě tabulky. Na kontě má 24 bodů. V posledních 5 utkáních si Slovan připsal 6 bodů za 2 výhry a 3 prohry. V posledním utkání přivítal ústecký celek tým z Chomutova. Slovan vedl do 52. minuty 2:1, jenže poté se o slovo přihlásil ex-extraligový celek. 3 góly v průběhu 5 minut převrátily celý zápas na stranu hostů. Pokud chce Slovan postoupit do části vítězů, musí zařadit vyšší stupeň, jelikož 4 kola před koncem základní části ztrácí 7 bodů na Benátky nad Jizerou, které momentálně obsazují 8. pozici.

Posledních 5 utkání Ústecký Slovan
26. kolo - Ústecký Slovan x Piráti Chomutov 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
25. kolo - HK Kralupy nad Vltavou x Ústecký Slovan 5:6 (2:0, 2:5, 1:1)
24. kolo - HC Tábor x Ústecký Slovan 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
23. kolo - Ústecký Slovan x HC Wikov Hronov 4:5 po pr. (1:0, 1:2, 2:2 - 0:1)
22. kolo - Ústecký Slovan x HC Řisuty 3:2 po sn. (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0 - 2:0)

Vzájemné zápasy obou soupeřů
2023 - Ústecký Slovan x HC Stadion Vrchlabí - 1:5 (ZČ)

Zápas se odehraje netradičně ve čtvrtek 4. ledna od 18:00 na zimním stadionu ve Vrchlabí.

Partnerem tohoto utkání je firma V&T Ing. Pavel Votrubec, který poskytl ceny do čtvrtečních soutěží.

• O první přestávce proběhne týmová soutěž HOĎ BARELEM. Pokud máte chuť se do soutěže zapojit, napište nám.
• Na našem Facebooku bude také od čtvrtečního rána probíhat oblíbená TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete tipovat střelce první branky a stav utkání po základní hrací době.