HC Stadion Vrchlabí – Výsledkový servis mládeže – 12. týden 2023
Mládež

Výsledkový servis mládeže – 12. týden 2023

27.03.2023
Lucie Horčičková

Přinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 12. týden (20. - 26.03.2023).

SoutěžDatumDomácíHostéVýsledek
S3T KHK26.03.2023Mountfield HK, a.s. BSp. Nové Město n. Met., HC Stadion Vrchlabí Codehráno

Turnaje

Dorost - Frýdek Místek (24.-26.03.2023)

Komentář trenér Jiřího Jakubce:
Dorost HC Krkonoše doplněný o pár odchovanců, kteří hráli letos v jiných týmech, se zúčastnil velice kvalitně obsazeného turnaje ve Frýdku-Místku. V turnaji odehráli 5 zápasů a umístili se na 6. místě. Většina soupeřů byla z vyšších soutěží, a tak to byla pro naše dorostence sice náročná, ale velice kvalitní zkouška. Všechny zápasy kluci sice prohráli, ale 3x o 1 gól a žádný neskončil větším rozdílem branek. Kluci si užili velice náročný turnaj v krásném hokejovém prostředí a atmosféře. Zároveň měli možnost posbírat spoustu hokejových zkušeností.Starší žáci - Winnwell cup - Jaroměř (23.-26.03.2023)

Komentář hlavního trenéra starších žáků Davida Chalupy:
V termínu 23.-26.3. jsme se zúčastnili Winnwell cupu v Jaroměři. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin po pěti týmech. První den nás čekal Kolín, se kterým jsme odehráli vyrovnaný zapas, ale bohužel jsme prohráli 5:3. Následně nás čekal ještě Most. Od začátku jsme byli lepší a tohoto soupeře jsme porazili 6:2.
Druhý den nás čekala Technika Brno. Tento zápas byl velmi bojovný, ale naštěstí jsme se dvakrát prosadili z dorážky a vyhráli jsme 2:0.br/> Před posledním zápasem ve skupině už bylo jasné, že postoupíme do semifinále z druhého místa. V posledním zápase ve skupině nás čekaly Říčany. Bohužel od začátku zápasu se nám moc nevedlo. Říčany hrály velmi dobře a celé utkání nás hodně trápily. Nakonec rozhodla trefa až v poslední vteřině, díky které jsme vyhráli 6:5.
V semifinále nás čekala Vlašim, která vyhrála skupinu A. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný. Vlašim se dostala v první třetině do vedení, ale kluci se z toho nepoložili. Od druhé třetiny jsme začali být lepší a odměnou byla vyrovnávající střela ve třetí třetině na 1:1. Dokonce zápasu se už nic nestalo. V prodloužení jsme měli jednu obrovskou šanci, kterou jsme bohužel neproměnili. Tak musely rozhodnout nájezdy. My jsme proměnili tři nájezdy, soupeř pouze jeden, tak mohla propuknout naše radost z postupu do finále proti Kolínu. Myslím, že náš zápas proti Vlašimi byl nejlepší zápas celého turnaje.
Ve finále proti Kolínu jsme bohužel nezačali dobře. Prohrávali jsme 3:0, ale kluci se nevzdali, snížili na 3:2 a měli jsme i šance na vyrovnání. Bohužel soupeř opět odskočil o dva góly. Kluci bojovali, snížili opět na rozdíl jednoho gólu, ale v závěrečný hře v powerplay jsme dostali na 5:3 a Kolín slavil vítězství turnaje.
Kluci odehráli parádni turnaj, všechny zápasy byly velmi vyrovnaný. I když po finále se objevili i slzy u některých, tak odvedli skvělou práci a 2. místo na tomto parádni turnaji bylo úspěchem.

Konečné pořadí:
1. místo SC Kolín
2. místo HC Stadion Vrchlabí
3. místo Rytíři Vlašim
4. místo HC Lvi Břeclav
5. místo Mostečtí Lvi
6. místo HKM Technika Brno
7. místo HC Dvůr Králové
8. místo HCM Jaroměř
9. místo HC Česká Lípa
10. místo HC ŘíčanyMladší žáci - ŠKO ENERGO CUP - Vrchlabí (24.-26.03.2023)

Komentář hlavního trenéra Patrika Urbana:
Máme za sebou veliký třídenní ŠKO ENERGO CUP ve Vrchlabí. Náš tým obsadil nakonec 5. místo. Turnaj hodnotíme velice pozitivně, jelikož nás na poslední chvíli zasáhla rozsáhlá marodka. Nakonec na turnaji nastoupilo 12 bojovníků a odehráli s každým týmem vyrovnanou partii, kde si dovolím tvrdit, že ne vždy vyhrál ten lepší tým, ale spíše šťastnější. Kluci si, ale tento turnaj náramně užili a věřím, že opět budou mít na co vzpomínat.

V sobotu dopoledne měly všechny týmy možnost vyfotit se ve Fotobedně. Fotogalerii najdete ZDE


Mladší žáci - Krnov (24.-26.03.2023)

Komentář trenéra Reného Macha:
Tento víkend jsme se zúčastnili třídenního turnaje Mladších žáků v Krnově. Tým provázela marodka, takže abychom mohli vůbec odcestovat, tým byl doplněn o dva kluky ze starších žáků. Turnaj byl velice náročný, vzhledem ke kvalitním soupeřům a časové posloupnosti zápasů. Skončili jsme na posledním místě, ale i přesto si myslím, že jsme odehráli velice kvalitní turnaj, který nám dal spoustu zkušeností do budoucna.4. třída - Benátky nad Jizerou (25.03.2023)

Komentář trenéra Ondřeje Chrtka: V sobotu jsme se s ročníkem 2013 doplněným o několik mladších hráčů zúčastnili celodenního turnaje v Benátkách. Turnaj byl na vysoké úrovni a kluci ho odehráli na maximum svých možností. Musím všechny pochválit a doufám, že si odvezli cenné zkušenosti a turnaj si užili.Přípravka - Memoriál V. Javůrka - Trutnov (25.03.2023)

Komentář hlavního trenéra Tomáše Jirků
První a druhá třída složená z ročníků 2015 a 2016 měla v sobotu 25.3. turnaj v Trutnově, kde jsme se střetli s domácíc týmem HC Trutnov, s Mountfieldem HK a s Bílými Tygry z Liberce. Obě naše nejmladší kategorie turnaj zvládly na výbornou a přivezly si domů dvě zlaté medaile.