HC Stadion Vrchlabí – V pátek zabojujeme o vyrovnání série před domácím publikem

V pátek zabojujeme o vyrovnání série před domácím publikem

16.03.2023
Lucie Horčičková

V pátek 17. března čeká naše hráče již čtvrté utkání osmifinále play-off s Ústím nad Labem.
Středeční utkání skončilo výhrou Slovanu a stav série je nyní 2:1 pro soupeře.
Partnery pátečního utkání jsou ONLINESHOP.cz, Skiareál Špindlerův Mlýn a Fotobedna.cz.

Třetí utkání osmifinále play-off, které se odehrálo ve středu 15. března na ústeckém ledě, skončilo výhrou domácích 6:5 po prodloužení.
První třetina byla velmi bohatá na góly. Stadion se nejdříve dostal do vedení 2:1, ale domácí nakonec, díky využitým přesilovkám, vyhráli třetinu 4:2. Vrchlabští hokejisté se ale nevzdali a dvěma slepenými góly srovnali na začátku druhé třetiny na 4:4. Ve třetí třetině se nejprve prosadil ústecký Jakub Trefný, na jehož gól reagoval využitou přesilovkou Filip Moník. Základní hrací doba tak skončila za stavu 5:5. Prodloužení netrvalo příliš dlouho. Ve druhé minutě skóroval za Slovan Pavel Kordule a bylo rozhodnuto.

2022 Vrchlabí - Ústí 2:4 (nadstavba)
2022 Ústí - Vrchlabí 7:3 (základní část)

V pátečním utkání zabojuje HC Stadion o srovnání série, tak neváhejte a dorazte kluky podpořit přímo na stadion. Utkání začíná v 18:00.

Fotobedna

Jak už bylo několikrát zmíněno, letos hrajeme play-off po dlouhé době konečně opět s dalším hráčem - s vámi!
Proto jsme si pro vás s Fotobedna.cz připravili na toto utkání překvapení.
Během celého zápasu budete mít možnost se za 20 Kč vyfotit, odnést si ze zápasu hezkou vzpomínku, a zároveň tím podpořit naší mládež.
Nechce se vyfotit, přidejte si svou originální fotku na sociální sítě (Facebook, Instagram), označte nás a Tomáš Bláha vybere v pondělí 20.3. tři nejoriginálnější fotky, které odměníme skipasy do Špindlerova Mlýna.

Malou ukázku pozadí, na které se můžete těšit, uvidíte níže! Ale nebojte, budete mít možnost vybrat si mnohem více variant. Mysleli jsme na každého z vás! Pozadí pro fotku si najde určitě každý, i fanoušci Ústí nad Labem.

Soutěže

- Na našem Facebooku a Instagramu probíhá TIPOVACÍ SOUTĚŽE s Tomášem Bláhou, ve které můžete vyhrát skipasy do Skiareálu Špindlerův Mlýn.

- Od zítřejšího dopoledne bude na Facebooku pod příspěvkem „Dnes hraje Stadion“ probíhat také tradiční TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si můžete zasoutěžit o skipasy do Skiareálu Špindlerův Mlýn.

- O druhé přestávce proběhne soutěž HOĎ PUKEM NA STŘED, ve které můžete získat skvělé ceny, které vidíte na obrázku, od ONLINESHOP.cz. Soutěžní puk si budete moci zakoupit při příchodu na ZS za 20 Kč.

Plakát 2022/23

Nový letošní plakát, na kterém najdete všechny naše kategorie, je nyní v prodeji ve fan shopu.