HC Stadion Vrchlabí – Ve Vrchlabí se představí Příbram

Ve Vrchlabí se představí Příbram

27.01.2023

V pátém kole nadstavby se proti sobě postaví HC Stadion Vrchlabí a hráči Příbrami. V tomto duelu bude mít Vrchlabí další možnost zvítězit. To se mu nepovedlo od začátku nadstavby, tři prohry za sebou nejsou dobrou vizitkou. Podaří se krkonošskému celku konečně bodovat?

HC Příbram má na kontě již 69 bodů, v tabulce jí patří 5. místo. Její výsledky velmi podobné těm vrchlabským. Oproti HC Stadionu ale Příbram získala body alespoň za prohry v prodloužení. Nestačila na Chomutov, proti kterému padla 3:4 v prodloužení, stejným výsledkem v základní hrací době skončil zápas s Letňany. O jednu branku zápas skončil také na ledě Ústí nad Labem, kdy si Příbram odvezla bod za výsledek 2:3 v prodloužení.

Poslední zápasy

Příbram – Letňany 3:4 (nadstavba)
Ústí n. L. – Příbram 3:2 pp. (nadstavba)
Příbram – Kobra Praha 2:3 (nadstavba)
Příbram – Chomutov 3:4 pp. (nadstavba)

HC Stadion Vrchlabí je aktuálně v tabulce na sedmém místě, je tak o dvě příčky níž než jeho sobotní soupeř. V nadstavbové části se Vrchlabí vůbec nedaří, protože postupně prohrálo všechny tři zápasy. Nejdříve na ledě Kobry Praha, odkud si horalové odvezli prohru 5:8. Ve druhém utkání nestačili na domácím ledě na Ústí nad Labem a v posledním duelu je porazili Letci z Letňan poměrem 5:1.

Statistiky brankářů

Vrchlabí: Roman Krinwald 4.00 prů. na záp. (nadstavba)
Mario Žalčík 6.00 prů. na záp. (nadstavba)
Příbram: Dominik Šorf 3.44 prů. na záp. (nadstavba)
Petr Jiroušek 3.56 prů. na záp. (nadstavba)

Zápas se odehraje poslední lednovou sobotu 28.1. od 18. hodin. Přijďte si odpočinout od všedních starostí a podpořte kluky, protože teď už jsou body opravdu potřeba!