HC Stadion Vrchlabí – Aktuality v A-týmu

Aktuality v A-týmu

07.01.2023
Lucie Horčičková

Sportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší několik informací k aktuální situaci v našem A-týmu.

Začátek roku 2023 náš A-tým zastihnul v dobré herní pohodě a vítězstvím nad Děčínem jsme navázali na sérii dobrých výsledků z konce roku 2022. Díky tomu jsme si dokázali zajistit účast v lepší nadstavbové skupině. Bohužel se aktuálně potýkáme s výraznějšími absencemi v našem kádru.

Jak jsme vás již informovali, tak jsme uvolnili na Univerziádu v Lake Placid Denise Vacka a Jakuba Kynčla.
V příštím týdnu nebude k dispozici Petr Fiala, který si musí plnit svoje studijní povinnosti.

Bohužel se nám zatím nedaří vyprazdňovat ani naši marodku. Na ní aktuálně jsou:
Tomáš Perička - zranění v horní části těla, předpokládaná doba léčení v řádu týdnů
Tomáš Bláha - zranění v horní části těla, předpokládaná doba léčení v řádu týdnů
Ján Bendík - zranění v dolní části těla, předpokládaná doba léčení v řádu dnů

Na výše uvedené skutečnosti jsme byli nuceni reagovat a na střídavé starty doplníme kádr o další hráče:
Mario Žalčík - brankář z hradecké juniorky
Marek Pelda - obránce z hradecké juniorky
Ondřej Holubec - odchovanec našeho klubu, letos chytal v krajské lize