HC Stadion Vrchlabí – Vánoční turnaje na domácím ledě odehráli i mladší žáci a 3. třída
Mládež

Vánoční turnaje na domácím ledě odehráli i mladší žáci a 3. třída

01.01.2023
Lucie Horčičková

Domácí vánoční turnaje odehráli i mladší žáci a 3. třída.
Při této příležitosti proběhlo i předání šeku od Nemocnice Vrchlabí - Penta Hospitals v hodnotě 100.000 Kč na podporu mládežnického hokeje.

Vánoční turnaj mladších žáků (ročník 2011) - 29.12.2022

Hodnocení hlavního trenéra mladších žáků Patrika Urbana:
Ve čtvrtek 29. 12. se k nám na Krkonošský vánoční turnaj sjela mužstva mladších žáků z Turnova, Jaroměře a Nového Bydžova.
V turnaji hraném na 2 x 20 minut a bodovaném každý poločas zvlášť jsme nepoznali hořkost porážky a se ziskem 10 bodů jsme vyhráli zlaté medaile.
Kluci makali každý zápas a pořádně jsme si turnaj užili, za což jim moc děkuju.

Hodnocení hlavního trenéra 3. třídy Reného Macha:
V pátek 30. 12. se u nás konal turnaj pro hráče ročníku 2014 a mladší. Turnaje se účastnilo celkem 8 týmů ve dvou skupinách. Náš první tým si ve skupině A držel po celý turnaj stabilní a kvalitní výkony a zaslouženě vyhrál první místo. Druhý tým ve skupině B vstoupil do turnaje prohrou, a tak, i přes další odbojované zápasy, skončil na druhém místě. Turnaj byl podle mě velice povedený a všichni účastníci si zaslouží velikou pochvalu za předvedené výkony.