HC Stadion Vrchlabí – V domácím utkání přivítáme jablonecké Vlky
Preview k zápasu

V domácím utkání přivítáme jablonecké Vlky

24.10.2022
Raina Tomanová

Ve středu přivítá HC Stadion Vrchlabí na svém ledě Vlky z Jablonce. Týmy se spolu zatím potkaly pouze v přípravě, která skončila lépe pro vrchlabský celek. Podaří se HC Stadionu natáhnout vítěznou šňůru? Také Jablonec bude chtít navázat na poslední vítězství, kdy sebral tři body Klatovům.

HC Vlci Jablonec nad Nisou je tým, který má na kontě pouze deset bodů. V posledním odehraném zápase se jim sice podařilo o body obrat Klatovy, ale jinak se jim moc nedaří. Další body získal Jablonec výhrou nad Hronovem, jeden bod zůstal doma po prohraných samostatných nájezdech proti Chebu a také zvítězil hned v prvním kole nad Řisuty. Vzájemná bilance s Vrchlabím je z jejich pohledu negativní, ale to mohou Vlci změnit a navázat na poslední dvě výhry.

Poslední zápasy
Klatovy – Jablonec 3:6
Jablonec – Hronov 5:3
Jablonec – Cheb 5:6 sn.
Ústí n. L. – Jablonec 6:1
Kobra Praha – Jablonec 6:2

HC Stadion se po deseti zápasech usadil na skvělé šesté místo. Ač to před několika týdny nevypadalo vůbec dobře, po čtyřech nepovedených utkáních se začalo Vrchlabí zvedat a na kontě má nyní šest vítězství v řadě. Postupně porazilo Cheb, Hronov, Klatovy, Řisuty, Ústí nad Labem a Tábor. Hronovu přitom nasázeli vrchlabští hokejisté hned devět branek, proti Táboru zase Vacek udržel čisté konto. Bude se HC Stadionu dařit i nadále?

Poslední zápasy
Tábor – Vrchlabí 0:5
Vrchlabí – Ústí n. L. 7:5
Vrchlabí – Řisuty 3:1
Vrchlabí – Klatovy 4:3
Hronov – Vrchlabí 1:9

Vzájemné zápasy
2022 Jablonec – Vrchlabí 1:2 (nedohráno-příprava)
2022 Vrchlabí – Jablonec 6:0 (příprava)
2020 Vrchlabí – Jablonec 6:0

Kanadské bodování Vrchlabí
1. Ondřej Chrtek 6+8
2. David Chalupa 7+5
3. Patrik Urban 2+9

Kanadské bodování Jablonec n. N.
1. Antonín Dušek 9+7
2. Vojtěch Strnad 1+10
3. Tomáš Plíhal 2+8

Neproduktivnější obránci
Vrchlabí: Tomáš Perička 0+5
Jablonec n. N.: Lukáš Abraham 1+6

Statistiky brankářů
Vrchlabí: Denis Vacek 3.50 prů. na záp.
Roman Krinwald 0.50 prů. na záp.
Jablonec n. N.: Tomáš Horák 4.08 prů. na záp.
Jakub Jelínek 6.00 prů. na záp.

On-line prodej vstupenek ZDE

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si můžete zasoutěžit o balíček od HC Stadionu Vrchlabí.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do středy 26.10.2022 do 18:00.
• Začátkem příštího týdne budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).