HC Stadion Vrchlabí – Prodlouží Stadion vítěznou sérii proti Ústí nad Labem?
Preview k zápasu

Prodlouží Stadion vítěznou sérii proti Ústí nad Labem?

Filip Vedral

HC Stadion Vrchlabí vyzve ve středu 19.10.2022 na domácím ledě silného soupeře z Ústí nad Labem. Po čtyřech výhrách má Stadion dobrou formu, ale bude stačit na Ústí nad Labem, které je na 4. místě tabulky?

HC Slovan Ústí nad Labem se tyčí v tabulce na 4. místě s 19 body.
Body ztratil pouze doma s Klatovy, když prohrál 1:4 a v Táboře, odkud si odvezl pouze bod za prohru 4:3 po prodloužení. V posledních dvou kolech si Slovan dost zastřílel, když vstřelil hned 6 branek Písku i Jablonci.

Poslední zápasy
Ústí n. L. – Písek 6:1
Ústí n. L. – Jablonec 6:1
Tábor – Ústí n. L. 4:3 po prodl.
Hronov – Ústí n. L. 1:6
Ústí n. L. – Klatovy 1:4

Kanadské bodování Ústí n. L.
1. Radek Prokeš 3+7
2. Jan Rudovský 3+7
3. Jaroslav Roubík 2+7

HC Stadion Vrchlabí po chladném vstupu do sezóny nabírá otáčky. Po 4 prohrách přišly 4 výhry a pořádný posun v tabulce. Z chvostu tabulky se Stadion vyhoupnul na 7. místo. S 13 body se dostává do popředí a už atakuje i Mostecké Lvy na 6. místě, na které ztrácí pouhé 2 body.

Poslední zápasy
Vrchlabí - Řisuty 3:1
Vrchlabí - Klatovy 4:3
Hronov – Vrchlabí 1:9
Cheb - Vrchlabí 0:4
Vrchlabí – Kobra Praha 3:4 po prodl.

Kanadské bodování Vrchlabí
1. Ondřej Chrtek 4+6
2. David Chalupa 6+3
3. Patrik Urban 1+8

Neproduktivnější obránci
Vrchlabí: Tomáš Perička 0+5
Ústí n. L.: Jakub Trefný 2+4

Statistiky brankářů
Vrchlabí: Denis Vacek 3.83 prů. na záp.
Roman Krinwald 0.50 prů. na záp.
Ústní n. L.: David Stahl 2.22 prů. na záp.
Lukáš Cikánek 1.50 prů. na záp.

On-line prodej vstupenek ZDE

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si můžete zasoutěžit o balíček od HC Stadionu Vrchlabí.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do středy 19.10.2022 do 18:00.
• Začátkem příštího týdne budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).