HC Stadion Vrchlabí – Bude Vrchlabí pokračovat ve vítězné sérii?
Preview k zápasu

Bude Vrchlabí pokračovat ve vítězné sérii?

Raina Tomanová

Vrchlabí k sobotnímu zápasu zajíždí až do dalekého Frýdku-Místku, který naopak dva poslední zápasy prohrál a je na dvanáctém místě v tabulce s 18 body. HC Stadion pořád zůstává na osmém místě, ale na kontě má už 25 bodů.

HC Stadion se v pondělí podařilo zvítězit nad soupeřem z Havířova, i když mu k tomu stačily pouze dvě branky. Očekávalo se, že padne více branek. Soukup ale vychytal nulu a Vrchlabí se mohlo radovat ze tří bodů. Z předchozí zápasu byly body jen dva, protože nad Ústím nad Labem krkonošský celek zvítězil až po samostatných nájezdech. Ke svým 25 bodům tak v sobotu může přidat další a prodloužit sérii vítězství.

Frýdek-Místek má oproti Vrchlabí za poslední dvě utkání na kontě 0 bodů. Nestačil na tým z Přerova a nedařilo se mu ani proti Porubě. Poslední body tak získal na ledě Vsetína, který přehrál poměrem 5:1. V utkání proti Vrchlabí bude muset domácí tým zabojovat, aby mohl v tabulce poskočit. To se ale stane pouze v případě, že bodovat nebude pražská Slavia.

Zápas se odehraje již od 17. hodin ve Frýdku-Místku.