HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí zajíždí do Ústí, získáme konečně body?
Preview k zápasu

Vrchlabí zajíždí do Ústí, získáme konečně body?

24.10.2021
Raina Tomanová

Vrchlabí se tentokrát vydá do Ústí nad Labem, kde sice bude za papírového favorita, jak se ale ukázalo, nemusí to nic znamenat. Ústí nad Labem je v tabulce až na 12. místě, zatímco HC Stadion je o tři body nad ním na místě osmém. Oba týmy v posledním odehraném utkání padly, a tak budou o tři body bojovat ze všech sil.

HC Stadion Vrchlabí sice zvítězil nad favorizovanou Třebíčí a porazil také Slavii, od té doby ale prohrává. Naposledy nestačil na hráče Prostějova, který v poslední třetině vstřelil tři branky a odvezl si vítězství 6:2. V zápase předtím zvítězil na domácím ledě Sokolov, který se prosadil čtyřikrát, zatímco Vrchlabí pouze dvakrát. Je tedy na osmém místě v tabulce s 20 body.

Slovan Ústí je sice o čtyři příčky níže, ale soupeře dělí pouze tři body, což by Slovanu stačilo na dotažení se na Vrchlabí. Také Ústí se v posledním zápase nedařilo a Přerov odjel s těsným vítězstvím 2:1. Předtím ale dvakrát Slovan zvítězil, a to proti Porubě, kterou přehrál 5:2, a také Vsetín padl poměrem 3:4. Ústí i Vrchlabí se tak budou snažit o vítězství a je jasné, že uvidíme parádní hokej.

Zápas se odehraje na ledě v Ústí nad Labem v pondělí 25. října od 18. hodin a zváni jsou všichni nadšení fanoušci hokeje.