HC Stadion Vrchlabí – Před domácími diváky si zahrajeme proti Třebíči
Preview k zápasu

Před domácími diváky si zahrajeme proti Třebíči

Raina Tomanová

V sobotním zápase se HC Stadion postaví proti zatím stoprocentnímu týmu z Třebíče. Horácká Slavia má na kontě 31 bodů a ve všech 11 zápasech zvítězila, i když dvakrát až v nájezdech. Podaří se Vrchlabí překvapit soupeře a získat cenný skalp?

SK Horácká Slavia je zatím v soutěži neporažená. Na prvním místě se usadila už před několika zápasy, na kontě má 31 bodů a zatím klopýtla pouze dvakrát, a to když ztratila bod proti Jihlavě a následně i proti Porubě. V těchto utkáních zvítězila Třebíč až v samostatných nájezdech. Ještě neokusila prohru a je tak jasné, že do Vrchlabí si přijede pro další body.

HC Stadion se v posledních zápasech moc nedaří. V tom posledním odehraném sice zvítězil nad pražskou Slavií 3:2, zápas to ale byl vyrovnaný. V předchozím dvou nebodovalo Vrchlabí vůbec, proti Litoměřicím i Přerovu prohrálo shodně 1:3. V tabulce patří HC Stadionu až osmé místo, na kontě mají 17 bodů.

Zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu v sobotu 16. října od 17. hodin.