HC Stadion Vrchlabí – Třetí domácí zápas bude proti Jihlavě
Preview k zápasu

Třetí domácí zápas bude proti Jihlavě

23.09.2021
Raina Tomanová

HC Stadion Vrchlabí začátek sezony rozjel na plné obrátky. Zatím neutrpěl žádnou porážku a aktuálně je na druhém místě tabulky. Před sebou mají soupeře z Jihlavy, který má za sebou pouze tři utkání, z toho dvě vítězné.

Jihlava začala nový ročník Chance ligy úspěšně. Na domácím ledě proti Vsetínu se jí dařilo a zvítězila 3:0, takže si brankář připsal první nulu, stejně jako se stalo ve vrchlabském týmu. Následující zápas se jim ale nepodařil a v Ostraně prohráli o dvě branky 2:4. Poslední odehraný zápas byl ale znovu ve vítězné režii, proti Přerovu zvítězili 3:1. Vypadá to, že před domácími fanoušky jsou jihlavští hráči více v pohodě a dokazují to jejich výsledky.

HC Stadion Vrchlabí má za sebou vítěznou sérii čtyř zápasů. Nejdříve doma porazil Benátky nad Jizerou, následně dva zápasy rozhodly až nájezdy. Proti Kolínu a Šumperku tak Vrchlabí získalo po dvou bodech. Poslední odehraný zápas se Vrchlabí také vydařil, na ledě Kadaně vyhrál 4:2 a drží se tak na vrcholu tabulky.

Zápas se odehraje na ledě ve Vrchlabí v sobotu 25. září již od 17. hodin. Nezapomeňte si tak přijít užít sobotní večer na zimní stadion, kde mohou vrchlabští hráči prodloužit sérii vítězství!

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili opět TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete soutěžit o balíček od našeho dlouholetého partnera HAVEX-auto, který je autorizovaným dealerem značek škoda a seat. Nabídku vozů firmy HAVEX-auto najdete na portálu www.prodej-vozu.cz kde si můžete vybrat právě ten svůj vůz z domova, pohodlně a online.
• Na našem Facebooku můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do soboty 25.9.2021 do 17:00.
• Opět budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době) a k tomu navíc vylosujeme během utkání jednu náhodnou vstupenku a jednu permanentku.

V minulé tipovací soutěži tipli správný výsledek utkání po základní hrací době (2:2) pouze dva z vás a nikdo netrefil střelce první branky. Proto jsme se rozhodli, že výhru obdrží oba tipující. Prosíme, aby nás kontaktovali do zpráv na Facebooku.

Podmínky pro vstup ZDE

On-line nákup vstupenek ZDE

Nový Fanshop ZDE