HC Stadion Vrchlabí – Poslední přípravný zápas odehrajeme ve Dvoře Králové
Preview k zápasu

Poslední přípravný zápas odehrajeme ve Dvoře Králové

03.09.2021
Vendula Sahánková

K poslednímu přípravnému utkání zajede vrchlabský Stadion do druholigového Dvora Králové nad Labem. Zápas se odehraje v sobotu 4. září od 17hod a bude následovat týdenní pauza před 1. kolem Chance ligy.

Královedvorští mají za sebou čtyři přípravné zápasy na novou sezónu. V prvním jednoznačně porazili chrudimské 8:2, ve druhém podlehli na ledě Havlíčkova Brodu. Třetí zápas musel být ukončen předčasně, kdy jede z hráčů Havlíčkova Brodu byl trefen pukem do blízkosti oka a musel být transportován do Fakultní nemocnice Hradec Králové. Čtvrtý zápas odehráli na domácím ledě, kam za nimi dorazili hráči z Hronova. A vítězství zůstalo v Podkrkonoší. Po zápase s Vrchlabím je čeká ještě jeden přípravný zápas a to na ledě Ždáru nad Sázavou.

Vrchlabští mají za sebou deset přípravných zápasů a ve většině se jim dařilo. Pevně věříme, že se jim stejně bude dařit v sezóně 2021/22.

V desátém přípravném zápase podlehli pardubickému Dynamu 0:5 na domácím ledě. Domácím se v zápase moc nedařilo a pardubičtí toho využili. Postupně vstřelili pět branek, které Soukupovi postupně vstřelili Camara, Zdráhal, Roman, Hecl a Mikuš.

Vzájemné zápasy:

02/2020 Dvůr Králové nad Labem - Vrchlabí 2:1

01/2020 Vrchlabí - Dvůr Králové nad Labem 3:0

11/2019 Dvůr Králové nad Labem - Vrchlabí 3:7

10/2019 Vrchlabí - Dvůr Králové nad Labem 5:2

09/2019 Dvůr Králové nad Labem - Vrchlabí 1:3

Těšíme se na vás na zimním stadionu ve Dvoře Králové či u online přenosu.