HC Stadion Vrchlabí – Desátý přípravný zápas odehrajeme proti Dynamu Pardubice
Preview k zápasu

Desátý přípravný zápas odehrajeme proti Dynamu Pardubice

02.09.2021
Vendula Sahánková

V desátém přípravném zápase se krkonošský celek utká s extraligovým Dynamem Pardubice. Zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu 3. září od 18hod.

Domácí v posledním přípravném zápase vyhráli nad druholigovým Hronovem 9:0. Mají výbornou bilanci přípravných zápasů, kdy jich osm vyhráli a pouze ve dvou zůstalo vedení u protihráčů. Celková bilance za přípravné zápasy je 41:24, kdy nejvíce branek za vrchlabské vstřelil Pavel Mrňa (5 gólů) a o druhé místo v pomyslné tabulce se dělí Ondřej Matýs a Tomáš Kaut se čtyřmi vstřelenými góly.

I pro pardubické to je desátý přípravný zápas. A mají stejnou bilanci na výhry jako vrchlabští – osm výher (1 na samostatné nájezdy) a dvě prohry. V posledním zápase prohráli proti Servette Ženeva 1:2 na samostatné nájezdy. Tento zápas se odehrál v rámci turnaje Coup des Bains. Jejich celková bilance vstřelených/obdržených branek je 35:18, kdy nejúspěšnějším střelcem v přípravě je Anthony Camara s pěti brankami a o druhé místo se dělí se třemi vstřelenými góly Adam Musil, Matěj Blümel, Ondřej Roman a Robert Říčka.

Poslední dva vzájemné zápasy se odehráli v roce 2020 a 2009, kdy v obou případech brali vítězství pardubičtí. Již druhým rokem jsou týmy partnerskými kluby a úzce spolupracují.

Těšíme se na vás v 18:00 na vrchlabském zimním stadionu či u online přenosu, kterým nás provede Jan Přikryl.

On-line prodej vstupenek zde.

Informace k organizaci utkání zde.

K dispozici je vám od tohoto utkání od 17:00 do 19:30 i fanshop, který nově najdete v hlavní budově ZS ve 2. patře nad restaurací Gól.
Díky nové spolupráci s firmou SportsScouting, s.r.o. jsme pro vás doplnili stávající nabídku fanshopu o novou kolekci. Veškeré suvenýry si můžete objednat přes e-shop nebo si je osobně zakoupit v nové prodejně na zimním stadionu.
Více informací zde.