HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion Vrchlabí pomáhá

HC Stadion Vrchlabí pomáhá

Lucie Horčičková

Vážení vrchlabští hokejoví příznivci,
tímto vás chceme oslovit s nápadem, který vzešel přímo z kabiny našeho A-týmu.
I v této nelehké době dokázali hráči a trenéři mezi sebou vybrat finanční prostředky, které chtějí poskytnout na dobročinné účely. Ke sbírce od kluků z kabiny přidá peníze i vedení HC Stadionu a naši věrní Supras, kteří se na tomto projektu také podílí.
Přemýšleli jsme, jak s vybranými penězi nejlépe naložit, a rozhodli jsme se, že do výběru příjemce letošní vánoční sbírky zapojíme i vás.

Pokud vy sami zažíváte těžké období nebo víte o někom, kdo je v tíživé situaci a komu můžeme udělat radost, napište nám váš příběh.
Pro toto zadání neklademe žádné podmínky ani žádná omezení, ale trochu doufáme, že se nám sejdou příběhy lidí, kteří mají vztah k Vrchlabí a možná i k hokeji.
Pomozme společně někomu dosáhnout "vánočního zázraku", protože vítězí ten, kdo věří.

Vaše návrhy a příběhy nám můžete poslat na email marketing@hcvrchlabi.cz do pátku 18.12.2020 do 12.00.
Do emailu je důležité uvést i kontakt (e-mail, telefonní číslo) na osobu/organizaci , které bychom mohli pomoci.

Abychom stihli vše do Vánoc, ještě v pátek 18.12.2020 vyberou zástupci A-týmu, vedení klubu a Supras jeden z vašich příběhů. Šek bychom rádi předali v pondělí 21.12. před vánoční týmovou večeří.