HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí přivítá doma Litoměřice
Preview k zápasu

Vrchlabí přivítá doma Litoměřice

26.08.2020
Raina Tomanová


Po prohře na ledě Ústí má HC Stadion Vrchlabí před sebou dalšího soupeře. Již ve čtvrtek doma uvítá tým z Litoměřic. Pro oba soupeře to bude první vzájemný duel.
!!!Připomínáme, že i nadále platí stejná opatření, jako při předešlých utkáních. Prosíme všechny návštěvníky o dodržování všech nařízených pravidel!!!
Vstup do sektoru A (tribuna domácí, tribuna hosté, tribuna u baru Hendrych) přes hlavní pokladnu.
Vstup do sektoru B (hlavní tribuna, sedačky) z ulice Hálkova + Fügnerova.

Litoměřice mají za sebou zatím dvě přípravná utkání. Začínaly doma 18. srpna proti Slavii, kterou porazily jen těsně 3:2. Také druhé utkání proběhlo na domácím ledě, tentokrát proti Kadani. Proti tomuto soupeři se jim dařilo lépe a HC Stadion zvítězil poměrem 6:3.

Vrchlabí po čtyřech vítězných duelech klopýtlo na ledě Ústí nad Labem. Zápas byl vyrovnaný, nejdříve dotahovali domácí, poté i hosté. Bod navíc nakonec získal Slovan výhrou v samostatných nájezdech. HC Stadion má ale za sebou již pět příprav a je možné, že bude proti Litoměřicím lépe připravený.

Zápas se odehraje ve čtvrtek 27. srpna od 18 hod. na vrchlabském zimním stadionu. Přijďte podpořit svoje hráče v dalším domácím utkání a připravit se tak na nadcházející sezónu!

×
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Stadion Vrchlabí
HC Letci Letňany