HC Stadion Vrchlabí – Odvetný zápas na vrchlabském ledě
Preview k zápasu

Odvetný zápas na vrchlabském ledě

17.08.2020
Raina Tomanová

V úterý se ve Vrchlabí odehraje další přípravné utkání. Proti HC Stadionu se postaví Benátky, které v prvním vzájemném utkání neskórovaly a doma prohrály 0:3.

Benátky mají za sebou zatím jedno utkání, a to právě proti Vrchlabí. V něm hostům podlehly a v úterním zápase se pokusí o vyrovnání skóre. Benátky mají na programu ještě dva zápasy s Kolínem a jeden s hráči ze Sokolova.

HC Stadion zvítězil v Benátkách a také se jim povedl skalp šumperských Draků, na jejichž ledě dominoval hlavně ve 3. třetině, kdy vrchlabští vstřelili čtyři branky v rychlém sledu. Nakonec si Stadion odvezl výhru 7:2. Čeká ho ještě odvetný zápas s Draky a dvě utkání proti Ústí nad Labem. Poslední příprava proběhne proti Slavii.

Utkání se odehraje v úterý 18. srpna od 18. hodin na vrchlabském zimním stadionu. Přijďte se podívat a zafandit si na prvním domácím zápase.