HC Stadion Vrchlabí – Poslední domácí utkání základní části
Preview k zápasu

Poslední domácí utkání základní části

28.02.2020
Lucie Horčičková


V sobotu 29. února 2020 odehrají naši hráči poslední utkání základní části na domácím ledě.
Sobotním soupeřem budou Buldoci z Řisut, kterým se letos nepodařilo zdolat HC Stadion ani v jednom vzájemném utkání.
V sobotu se také můžete těšit na oblíbenou soutěž HOĎ PUKEM NA STŘED, ve které můžete tentokrát soutěžit o skipasy do Špindlerova Mlýna, které nám pro Vás poskytl partner utkání SKIAREÁL ŠPINDLERŮV MLÝN. Více informací o sobotní soutěži naleznete níže.

HC Stadion Vrchlabí získal z posledních čtyř odehraných utkání pouze jednu výhru. Ve všech třech utkáních mu utekla výhra o pouhý jeden gól.
Nejprve zajel Stadion do Dvora Králové nad Labem, kde prohrál 1:2, poté se utkal doma s Novou Pakou a zvítězil 5:1. Následovala dvě venkovní utkání, která se HC Stadionu opět nepodařila vyhrát. V rámci 41. kola se HC Stadion utkal s Mosteckými lvy, se kterým prohrál 2:3 a nakonec sehrál derby s Trutnovem, které opět prohrál 3:4. Za HC Stadion v derby skórovali 2x Jaroslav Bednář a David Chalupa.

HC Řisuty jsou v tabulce na 5. příčce s 55 body. Na svém kontě mají celkem 18 výher, z toho 4 v prodloužení, z 38 odehraných utkání.
V posledním odehraném utkání se Buldoci utkali proti Děčínu. O výherci rozhodlo až prodloužení, které skončilo výhrou Děčína 5:4. Předešlá dvě utkání odehrály Řisuty proti Trutnovu (4:3) a proti Jablonci, který porazily 8:3.

Tyto týmy spolu letos sehrály již čtyři utkání a všechna skončila ve prospěch HC Stadionu (3:1, 5:1, 9:2, 7:4).

Během sobotního utkání proběhne o 1. přestávce oblíbená soutěž "Hoď pukem na střed", ve které můžete soutěžit o následující ceny:
1. místo: 4x denní a 2x noční skipas do Špinlerova Mlýna
2. místo: 2x denní a 2x noční skipas do Špinlerova Mlýna
3. místo: 2x denní skipas do Špindlerova Mlýna

Neváhejte a kupte si při příchodu na zimní stadion puk v hodnotě 20,- a zasoutěžte si o tyto skvělé ceny.

Výherci si své ceny mohou převzít během 2. přestávky mezi střídačkami.

Představení sobotního partnera - Skiareál Špindlerův Mlýn:
Nejznámější české lyžařské středisko hostí pravidelně závody na světové úrovni. Svým návštěvníkům nabízí možnost lyžování na 27 km sjezdovek. Pro přepravu mohou lyžaři využít 6 lanovek a 11 lyžařských vleků. Vedle tradičního lyžování mohou návštěvníci využít možnost měřené trati Audi Race Track, navštívit snowpark, nebo vyzkoušet zábavnou jízdu na Fun Track. Samozřejmostí je i večerní lyžování na nejlépe osvětlené sjezdovce v ČR.