HC Stadion Vrchlabí – Poslední domácí derby základní části
Preview k zápasu

Poslední domácí derby základní části

14.02.2020
Lucie Horčičková

V sobotu 15.2.2020 nás čeká poslední derby před domácím publikem, které HC Stadion odehraje ještě v rámci základní části. Do Vrchlabí přijede tým BK Nová Paka. S tímto soupeřem odehrál HC Stadion již 4 utkání - 3x nad ním zvítězil (5:1, 3:2, 5:2) a jednou prohrál 4:5.
Partnery sobotního zápasu jsou Restaurace Švejk a HAVEX-auto s.r.o - IMOFA spol. s r.o - CAR CLUB s.r.o., kteří věnovali ceny do tipovací soutěže a do soutěže „Hoď pukem na střed“, které jsme si pro Vás k tomuto utkání připravili. Více informací naleznete níže.

Ve středu 12.2.2020 odehrál HC Stadion Vrchlabí , v rámci 39. kola, derby s týmem HC Rodos Dvůr Králové nad Labem a těsným poměrem 1:2 Stadion prohrál. Jedinou branku utkání vstřelil v 17. minutě Tomáš Jirků za asistence Jaroslava Dvořáka a Marka Voženílka. Touto prohrou si tak HC Stadion přerušil svou sérii 15 výher v řadě, ale i přesto je stále na pozici jedničky v tabulce.

Sobotním soupeřem je tým BK Nová Paka, který je v tabulce na 8. místě s 36 body. Z 35 odehraných utkání má Nová Paka na svém kontě celkem 13 výher, z toho 6 v prodloužení.
Od začátku nového roku odehrála Nová Paka již 10 utkání a z toho pouze 2 vyhrála. Nejprve se Dvorem Králové, kdy o konečném výsledku rozhodly až samostatné nájezdy (3:2) a poté s jabloneckými Vlky, které Nová Paka porazila až v prodloužení (5:4).
Poslední utkání odehrála Nová Paka s Trutnovem (2:6), s týmem HC Řisuty (4:5) a nakonec ve středu 12.2.2020 s Děčínem, se kterým také prohrála poměrem 2:3.

Během sobotního utkání proběhne o 1. přestávce oblíbená soutěž "Hoď pukem na střed", ve které můžete soutěžit o následující ceny:
1. místo: Balíček od Havex-auto, s.r.o. včetně poukazu na mytí karoserie a čištění interiéru mokro cestou v hodnotě 2000,- + Balíček od restaurace Švejk, včetně poukazu na konzumaci ve výši 500,-
2. místo: Balíček od Havex-auto, s.r.o.,- + Balíček od restaurace Švejk, včetně poukazu na konzumaci ve výši 300,-
3. místo: Balíček od Havex-auto, s.r.o.,- + Balíček od restaurace Švejk, včetně poukazu na konzumaci ve výši 200,-

Neváhejte a kupte si při příchodu na zimní stadion puk v hodnotě 20,- a zasoutěžte si o tyto skvělé ceny.

Výherci si své ceny mohou převzít během 2. přestávky mezi střídačkami.

Představení sobotních partnerů:

Restaurace Švejk - Restaurace s českou kuchyní, možnost výběru ze stálého jídelního lístku i denního menu, bezbariérový přístup, zahrádka, dětské hřiště.

HAVEX-auto s.r.o. je autorizovaným dealerem a servisem vozů ŠKODA a SEAT se sídlem ve Vrchlabí, Na Bělidle 503, a s širokou sítí kmenových poboček v regionech Praha, Mladá Boleslav a Východní Čechy, celkem tedy šest poboček. Specializací společnosti HAVEX-auto je především prodej nových vozů ŠKODA a SEAT, prodej zánovních a ojetých vozů v programu ŠKODA Plus a Das WeltAuto, výhodné pojištění a financování, poradenství a v neposlední řadě autorizovaný servis ŠKODA a SEAT! Můžete se spolehnout na nabídku kvalitních služeb a kvalifikovaný personál. Nevlastníte-li vůz již zmíněných automobilových značek, nezoufejte. Od března 2015 servisujeme vozy všech známých značek. Přijďte se sami přesvědčit, že autorizovaný automaticky neznamená drahý. Na www.havex.cz si pomocí online kalkulátoru servisních služeb můžete spočítat, že u nás se servis vyplatí.
HAVEX-auto je také držitelem několika prestižních ocenění a to pro značku ŠKODA Nejlepší obchodník 2016, 2017, 2018 – 2. místo v kategorii Ojeté vozy ŠKODA Plus, Nejlepší obchodník 2019 – 2. místo v kategorii Prodej a zákaznická spokojenost a Top Dealer SEAT pro rok 2018.

Společnost IMOFA spol. s r.o. již více než 20 let přináší oblíbené značky automobilů s osobitým stylem. Společnost je držitelem prestižního ocenění BEST DEALER 2017 v kategorii osobní vozy. Díky bohatým a dlouholetým zkušenostem poskytuje komplexní služby v oblasti prodeje vozů a autorizovaný servis automobilů. Na českém trhu je IMOFA leaderem v prodeji vozů Alfa Romeo a Fiat a zároveň druhým největším autorizovaným prodejcem vozů Fiat Professional a JEEP. V roce 2015 bylo portfolio značek rozšířené o luxusní Maserati a sportovní Abarth. Jako jediný partner v ČR zajišťuje servis Alfa Romeo. Společnost IMOFA najdete na dvou provozovnách v Praze 4 a v Jičíně.

Společnost CAR CLUB s.r.o. se zabývá ekonomickými i sociálními projekty, nabízí různé produkty pro firmy i jednotlivce. Od roku 2005 společnost vytváří programy pro zpětnou integraci hendikepovaných osob se zaměřením zejména na řešení jejich mobility, pojištění a tvorbu věrnostního programu. Firmám poskytují služební vozy formou náhradního plnění, možnost využití služeb autopůjčovny nebo střežených parkovišť. Společnost provozuje prodejnu kvalitního českého a slovenského nábytku pro vybavení celého domu/bytu či kanceláře. Spolupracují s řadou firem a organizací, které jsou partnery společnosti nebo jsou součástí našich projektů jako dodavatelé služeb pro hendikepované osoby. Všechny služby společnosti splňují požadavky uznatelnosti jako tzv. náhradní plnění.