Mladším žákům se daří!

21.12.2019
Tomáš Jirků

Mladším žákům se povedl v sobotu 14.12 nevídaný kousek. Po výborném týmovém výkonu porazili Mountfield HK složený z hráčů ročníku 2008, kteří byli do té doby neporažení a nedokázali je porazit je týmy jako HC Sparta Plzeň, Bílí Tygři Liberec, či Dynamo Pardubice.

K vítězství 5:4 vedla cesta odvážné aktivní hry po celém hřiště podpořená skvělým výkonem našeho brankáře. Povede se našim borcům potvrdit formu i v České Třebové? Utkání proběhne v sobotu 21.12.

Starší žáci sice prohráli v Hradci Králové 7:1, ale výsledek zcela neodpovídá průběhu utkání. Po dvou třetinách byl stav 1:2, ale bohužel se nám nepovedl vstup do třetí třetiny, kdy jsme rychle inkasovali dvě branky a osudu utkání již bylo rozhodnuto.

Věříme, že si naši starší žáci zvednou náladu před Vánoci a porazí nepříjemného soupeře z České Třebové. Utkání začíná v 11:30.