HC Stadion Vrchlabí – Do Dvora Králové k dalšímu derby
Preview k zápasu

Do Dvora Králové k dalšímu derby

26.11.2019
Raina Tomanová

HC Stadion si po dalším vítězném zápase zahraje derby proti Dvoru Králové. Bude to souboj prvního místa s druhým, ale Dvůr ztrácí na vedoucí Vrchlabí devět bodů. Předchozí dva vzájemné zápasy dopadly lépe pro Stadion, zvítězil v nich 3:1 a 5:2.

HC Stadion se stále veze na vítězné vlně. V posledním odehraném zápase zdolal doma Bílinu, ačkoliv ta v poslední třetině dala vrchlabskému týmu zabrat. Nakonec ale body zůstaly ve Vrchlabí. Stadion vede tabulku Sever se 47 body. Jedinou prohru, kterou okusil, byla v říjnu po zápase v Trutnově, kde padl těsně 1:2. Poté se ale zvedl a dokázal vyhrát již jedenáctkrát za sebou. Podaří se mu šňůru prodloužit?

Dvůr Králové nad Labem je na druhém místě s 38 body. Na vedoucí tým tak hodně ztrácí, ale tři body ho mohou posunout blíže. Stejně jako vrchlabskému klubu se i dvorskému daří. V posledním odehraném zápase porazil Děčín poměrem 5:2. Největší gólovou nadílku dostal od Mostu, který mu vstřelil deset branek. Naopak nejvíc branek vstřelil Dvůr hned v prvním kolem proti Řisutům, a to sedm. Přinese třetí vzájemný zápas změnu a zvítězí domácí Dvůr?

Zápas se odehraje od 18. hodin na dvorském zimním stadionu. Není to daleko, tak přijeďte podpořit vrchlabské kluky v honbě za dalšími body!