HC Stadion Vrchlabí – Konec čekání - máme novou posilu!
Tiskové zprávy

Konec čekání - máme novou posilu!

20.11.2019
Daniela Udatná

Tomáš Rolinek nastoupí za HC Stadion Vrchlabí!!! Začátkem týdne padlo definitivní rozhodnutí a Tomáš Rolinek odehraje kompletní zbytek sezóny ve Vrchlabí.

Tomáš po ukončení jeho angažmá v Pardubicích chvíli situací vstřebával a přemýšlel co dál. Nakonec mu to nedalo a stačilo pár tréninků, aby zjistil, že nabídku zahrát si znovu se Sejčkem, Bedýnkou, Vášou bude velmi těžké odmítnout. Veškeré náležitosti jsou již vyřízené, takže je více než pravděpodobné, že naskočí již tuto sobotu proti Bílině.

Komentář Jiřího Jakubce, sportovního manažera klubu:
„Náš tým momentálně jede na vítězné vlně a teoreticky jsme nepotřebovali další posílení, ale pokud se objeví taková osobnost, jakou Tomáš Rolinek bezpochyby je, nešlo vzhledem k našim ambicím odolat. Za rozhodnutí Tomáše pokračovat jsem strašně rád, je to výjimečný bojovník a hokejista, který bude platný zejména ve finálové části soutěže. Dohoda s Rolasem, jak to u takových osobností bývá, byla rychlá a snadná. Tímto náš tým dostává zase jiný rozměr a síla týmu je obrovská. Navíc funguje i chemie v kabině, což je na ledě znát. Myslím, že se máme letos ještě na co těšit.“