HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí se po delší době představí doma
A Team

Vrchlabí se po delší době představí doma

28.08.2019
Raina Tomanová

HC Stadion Vrchlabí nastoupí po třech venkovních utkáních před domácími fanoušky pro Drakům.
Draci ze Šumperka přijedou potvrdit formu a proti Vrchlabí si zahrají odvetný zápas. Na rozdíl od Vrchlabí mají lepší vítěznou bilanci.

Draci ze Šumperka v posledním odehraném zápase prohráli 0:8, kdy hráli v Třebíči. Naopak proti HK Martin zvítězili šumperští 5:3. Nedařilo se jim proti Havlíčkovu Brodu, kde prohráli 3:6.

HC Stadion má za sebou čtyři přátelské zápasy, z toho byl zatím pouze jeden vítězný. V Jablonci nad Nisou zvítězilo Vrchlabí poměrem 4:1. V ostatních zápasech ale Stadion tolik neuspěl... Proti ruskému týmu prohrál 4:8, v Nové Pace padlo v prodloužení skóre 4:3 a ani proti zítřejšímu soupeři se jim v prvním vzájemném utkání nepodařilo zvítězit.

Zápas se odehraje ve čtvrtek 29. srpna od 18.hodin na vrchlabském zimním stadionu. Všichni jste srdečně zváni!