HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu utkání zajíždí HC Stadion do Klatov

K dalšímu utkání zajíždí HC Stadion do Klatov

18.01.2019
Lucie Horčičková

Po třech vítězných domácích utkáních čeká HC Stadion Vrchlabí utkání v Klatovech. Týmy spolu sehrály v této sezoně zatím jen jedno utkání, které skončilo výhrou pro Klatovy 2:0.

HC Stadion Vrchlabí si již od poloviny prosince drží vítěznou vlnu. Nyní má na svém kontě 7 vítězství v řadě.
Poslední utkání odehrál HC Stadion proti Kolínu, který nakonec porazil v prodloužení 5:4. Rozhodující branku vstřelil Jan Berger. Díky tomuto vítězství a prohře Jablonce s Nymburkem jsme vyrovnali skóre s prvním Jabloncem na 61 bodů.

Sobotním soupeřem, k němuž HC Stadion zajíždí, jsou SHC Klatovy. Ty si také drží již od 22. kola vítěznou vlnu. Poslední utkání odehrály Klatovy proti Trutnovu, kde základní hrací doba o vítězi nerozhodla a muselo se tak jít do prodloužení. Během něho se ovšem stav ze skóre 1:1 nezměnil a musely tak rozhodnout samostatné nájezdy. Klatovy nakonec vyhrály 2:1.