HC Stadion Vrchlabí – Stadion bude v úterý odvracet mečbol

Stadion bude v úterý odvracet mečbol

19.03.2018

Čtvrfinále se řítí do čtvrtého zápasu, ve kterém se možná rozhodne o postupujícím. Jablonec na svém ledě dokázal obrátit nepříznivý vývoj utkání a zvítězil 4:2.

Jablonec zvítězil na svém ledě také v prvním zápase čtvrtfinále, kdy vrchlabské porazil vysoko 6:2. Také Vrchlabí ale ve druhém zápase dokázalo zvítězit před svými fanoušky a Vlky vyprovodil výsledkem 4:1. Ve třetím utkání na jabloneckém stadionu Vrchlabí po první třetině vedlo dokonce o dvě branky, ve třetí třetině ale Vlci zabrali, dokázali vstřelit tři góly a otočit zápas ve svůj prospěch.

Zápas se odehraje na vrchlabském stadionu od 18. hodin. Domácí musí zvítězit, aby se série přesunula ještě do Jablonce, tak zveme všechny, kdo mají hlas a chuť, o podporu!