HC Stadion Vrchlabí – Na Trutnov s novou hymnou!!!
Preview k zápasu

Na Trutnov s novou hymnou!!!

02.01.2018
Lucie Horčičková

Vánoce skončily, přivítali jsme nový rok a nyní je čas se opět vrátit k hokeji. Prvním zápasem nového roku je derby s Trutnovem, který je v tabulce pod námi o jednu příčku, s odstupem pouhých dvou bodů. Přijďte si zafandit a podpořit svůj tým 3.1.2018 v 18:00 na vrchlabský stadion.

Po vánočním odpočinku čeká Stadion derby s rivalem z Trutnova. S tímto soupeřem se Stadion utká již potřetí. Skóre je nyní 1:1. První společný zápas se odehrál v rámci 8.kola na vrchlabském ledě, kde měl větší štěstí Trutnov a Stadion prohrál 3:4 v prodloužení. Poté, v 19.kole, navštívil Stadion trutnovský led. Prohru na domácím ledě si Stadion nenechal líbit a odvezl si tak z Trutnova výhru 4:3.

První hokejové derby v tomto roce zahájíme s novou hymnou HC Stadionu Vrchlabí, kterou si zde můžete poslechnout.
Hymnu pro náš klub složila jako vánoční dárek vrchlabská rodačka, paní Eliška Pičmanová. Zařídila také její nahrání a nazpívání ve studiu se skupinou Děda Mládek illegal band. Tímto jí i všem zainteresovaným chceme moc poděkovat. Nám se hymna líbí a doufáme, že zaujme i Vás. Do play-off bychom rádi k hymně natočili i videoklip.

Text hymny HCSV
HC Stadion Vrchlabí, modrý dres, bílý led,
horské město na Labi, má svůj hokejový svět.
Dějiny síně slávy psal děda co byl kluk,
stejný hokej v srdci, má dnes i jeho vnuk.
Po vítězstvích i prohrách tvrdě trénujem,
ať Krakonošův fanclub hřmí: "Hoši děkujem!"

Naše hostesky budou zítra malovat vrchlabským fanouškům u vstupu na ZS na tváře modrobílé vlajky a zároveň bude probíhat tipovací soutěž na výsledek utkání. Vítěz obdrží pěknou cenu od SKIAREÁLU Špindlerův Mlýn – 2 jednodenní permanentky. Po skončení zápasu bude vítěz TIPOVACÍ SOUTĚŽE zveřejněn na našem FB a www a zároveň vyrozuměn telefonicky.
Opět se budou prodávat losy za 20 Kč, na které budete moci vyhrát novou šálu, nový puk, hráčský dres se starým znakem a se jménem hráče, které si zvolíte, tričko s novým logem, plakát A týmu a poukázku na konzumaci za 500 Kč v Car clubu Vrchlabí.

HC Stadion má na svém kontě nyní opět sérii čtyř vyhraných zápasů, a to proti Letcům z Letňan (6:3), Mostu (kontumačně 5:0), Jablonci (10:5) a Kobře (4:3sn), se kterou odehrál Stadion na pražském ledě poslední zápas v roce. V tabulce je na čtvrtém místě s 45 body.

Středeční soupeř z Trutnova má o pouhé dva body méně a je na páté příčce tabulky. Od 21.kola si Trutnov držel vítěznou vlnu, kterou ukončil zápas s Letňany ve 26.kole, kde Trutnov prohrál 2:7. Poté získal dvakrát po sobě tři body - nejprve ze zkontumovaného zápasu s Mostem (5:0) a ve 27.kole s Kobrou (4:1). Poslední zápas odehrál Trutnov proti Vlkům z Jablonce, proti kterým prohrál 1:3.

Slova Jiřího Jakubce k zítřejšímu zápasu:
Zítra odstartujeme do nového roku zápasem s tím nejatraktivnějším soupeřem jakého nám II.liga nabízí. Navíc při shodě pár okolností na sebe můžeme narazit i v 1.kole play-off. My i soupeř z Trutnova jsme zakončili loňský rok v dobré formě, takže se dá očekávat vyrovnaný souboj odehraný ve vysokém tempu.
Předpokládaná sestava pro zítřejší zápas:
G: Jelínek, Abrahám
O: Abraham, Havránek, Niko, Matějček, Pojkar, Jirků, Chleborád
Ú: Filip, Procházka, Šťastný, Urban, Miškovský, Oppelt, Bláha, Urban, Chalupa, F.Moník, Kerekanič
Zítra tedy nastoupíme v plné palbě (pro nemoc chybí pouze M.Pšurný), chceme bodovat a protáhnout vítěznou sérii.
Budeme potřebovat 6. hráče, takže nás přijďte povzbudit.