HC Stadion Vrchlabí – Další domácí zápas bude proti Vlkům
Preview k zápasu

Další domácí zápas bude proti Vlkům

26.09.2017
Vendula Sahánková

Druhá liga bude ve středu pokračovat dalším kolem. Tentokrát se ve Vrchlabí představí houževnatý tým jabloneckých Vlků, kteří budou chtít bodovat v rámci pátého kola proti svému odvěkému rivalovi. Utkání začne na vrchlabském ledě přesně v 18:00.

Dalším soupeřem na domácím ledě budou HC Vlci Jablonec. Ti v posledním odehraném zápase uvítali pražský celek HC Kobra Praha, jablonečtí vyhráli zásluhou branek Babce, Bříšky a Víška 5:1, přičemž Babec a Bříška dali po dvou gólech.

Vrchlabí svůj poslední zápas odehrálo na ledě SHK Antiradary Slany (oficiálně vystupujících jako HC Most), kde po napínavém souboji přivezlo domů výhru 7:4. Utkání bylo jako na houpačce, ať gólově nebo vyloučeními. Ale i přes marodku jsme mohli být spokojeni s výsledkem.

Těšíme se na vás od 18 hodin na zimním stadionu ve Vrchlabí.