HC Stadion Vrchlabí – Velké derby je tady! Vrchlabí zajíždí do Trutnova
Preview k zápasu

Velké derby je tady! Vrchlabí zajíždí do Trutnova

30.09.2016
Raina Tomanová

Páté kolo s sebou přináší velký zápas mezi Trutnovem a Vrchlabím. Odvěcí rivalové se v této sezoně proti sobě postaví poprvé, tabulkově lepší jsou hráči HC Stadionu, kteří jsou aktuálně na druhém místě v tabulce.

Vrchlabí má po čtyřech kolech na kontě tři vítězství a jednu prohru. S devíti body tak brázdí druhé místo v tabulce. Svým soupeřům z Bíliny a také z Jablonce nadělil HC Stadion po deseti brankách, Klatovy ve druhém kole před domácími diváky porazil 5:2. Zatím jediná prohra číhala na Vrchlabí v Praze, kde se mu nepovedl zápas s Kobrou. Podaří se druhé venkovní utkání vrchlabským hráčům?

Také Trutnov má odehraná čtyři kola. Na kontě má pět bodů a obsadil druhé místo. Narozdíl od Vrchlabí vyhrál pouze jednou za tři body, a to v posledním odehraném zápase proti Děčínu. Další dva body získali trutnovští v Klášterci nad Ohří, kde vyhráli v prodloužení. První a třetí kolo dopadlo pro Trutnov prohrou, nestačili na soupeře z Řišut a Sokolova. V sobotu tak budou bojovat o důležité tři body s těžkým soupeřem.

Krkonošská bitva se odehraje na trutnovském zimním stadion v sobotu od 18 hodin. Přijeďte podpořit vrchlabské kluky, očekává se domácí atmosféra a tři body!