HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí jede do Kolína

Vrchlabí jede do Kolína

13.02.2015
Jana Poskerová

Pouhých pět bodů v tabulce je rozdíl mezi soupeři 32. kola a to SC Kolín a HC Stadion Vrchlabí. Vrchlabští hokejisté zajíždění k odvetnému zápasu do Kolína v sobotu 14.2. Co přinese možná jedno z rozhodujících utkání?

Oba celky mají odehraný stejný počet zápasů, Kolín má skóre 121:84 a 60 bodů, Vrchlabí 126:113 a 55 bodů. Po sobotním zápase čekají na Vrchlabí soupeři z Moravských Budějovic a Sokolova, Kolín se utká ještě s Jabloncem a Bílinou.

Kolín teď v posledních třech zápasech porazil Nymburk s Trutnovem a prohrál s Kobrou. Vrchlabí v posledních třech zakolísalo, doma sice zvítězilo nad Řisuty a Klatovy, ale v Děčíně utrpěli gólový debakl. Velmi těžko se tedy odhaduje, jak bude vypadat sobotní zápas.

Pokud ovšem vyjdeme z faktů: Přinese utkání kvalitní a divácky atraktivní hokej, stejně jako tomu bylo v minulé sezóně a také v listopadu, kdy domácí Stadion porazil Kolín 3:2, za domácí skórovali Filip, Vlach a Šťastný, za Kolín se trefili Zumr a Skokan.

Zápas v Kolíně začíná v 17:00.