HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu utkání zajíždí Stadion do Klášterce nad Ohří
Preview k zápasu

K dalšímu utkání zajíždí Stadion do Klášterce nad Ohří

31.10.2014
Alan Šrámek

V rámci desátého kola, zajíždí Vrchlabí do dalekého Klášterce nad Ohří. Po minulém utkání, kde Stadion poprvé podlehl v základní hrací době Žďáru nad Sázavou, se budou chtít hráči vytáhnout na ledě dvanáctého celku tabulky. Utkání nebude ovšem vůbec snadné a domácí nedají vrchlabským body zadarmo.

HC Stadion Vrchlabí - Napraví Vrchlabí zaváhání z posledního kola?

Vrchlabí se podařil parádní vstup do soutěže, když po šesti odehraných utkáních našlo přemožitele pouze v podobě jabloneckých Vlků, kteří zvítězili v prodloužení 3:2. Po venkovních vítězstvích na ledě Nymburku a Pelhřimova, následovala čtrnáctidenní herní pauza. Po již zmiňované pauze se Stadionu zatím příliš nedaří. Před necelým týdnem zajíždělo HCV na led Bíliny, kde došlo na samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hráči domácího celku. V posledním kole si chtěl "Krakonošův tým" spravit chuť na mužstvu ze Žďáru nad Sázavou. Ten ovšem ukázal domácím lekci z produktivity a uštědřil Stadionu první porážku v základní hrací době, v poměru 7:3.

Naplní v desátém kole hráči z Krkonoš roli favorita? To vše se ukáže na ledě Klášterce nad Ohří.

HC Klášterec nad Ohří - Překvapí, bodově se zvedající Klášterec?

Hokejový klub z Klášterce začal sezónu vítězstvím na ledě Klatov, kde se mu podařilo zvítězit 3:2. V dalších pěti kolech, si ovšem západočeský celek nepřipsal ani bod. V letošní sezóně se Klášterci nepodařilo na domácím ledě vybojovat ani jeden jediný bod. V posledních utkáních zvítězili domácí na ledě Trutnova 4:2, poté podlehli doma silné Kobře Praha pouze 3:2 a na toto utkání navázali vítězstvím na ledě silného Nymburka. Z dosavadních výsledků je tedy jasné, že se Klášterec zvedá a bodově bude chtít uspět i proti favorizovanému Vrchlabí.

Z dob první ligy si naši fanoušci jistě vzpomenou na Bronislava Andrese, či Petra Štracha, kteří v letošní sezóně oblékají dres právě Klášterce nad Ohří.

Základní informace

Rok založení klubu: 1993
Klubové barvy: modrá, žlutá
Webové stránky: http://www.hcklasterec.cz/

Vedení klubu

Předseda: Mgr. Vladimír Dvořák
Sekretář: Petr Mikeš
Místopředseda: Ing. Jiří Jaroš

Realizační tým

Hlavní trenér: Radek Nerad
Asistent trenéra: Petr Jáchym
Vedoucí mužstva: Stanislav Říha
Kustod, masér: Vladimír Drahotský

Poslední vzájemné utkání

Na poslední měření sil došlo v loňské sezóně, kde zavítal Klášterec do Krkonoš v rámci dvaatřicátého kola. Domácí si hlídali hubený náskok celé utkání, který završil gólem do prázdné branky Tomáš Šťastný.

Čtvrtek 13. února 2013, 32. kolo: HC Stadion Vrchlabí - HC Klášterec nad Ohří 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

Utkání desátého kola se odehraje na zimním stadionu v Klášterci 1.11. 2014 v 17:00.

Foto: Petr Kraus