HC Stadion Vrchlabí – Páté kolo pokračuje v Nymburce

Páté kolo pokračuje v Nymburce

05.10.2014
Jana Poskerová, Marek Komárek

NED Hockey Nymburk je dalším protivníkem, se kterým hráči HC Stadionu změří své síly. Přes problémy se střechou stadionu našeho dnešního soupeře, pokračují mistrovské boje pátým kolem právě ve středočeském městě.

Nymburk se s Vrchlabím potkal v přípravných utkáních, kde byl výsledkově lepší, ve středu už to bude ostré utkání. Středočeši odehráli zatím tři klání. Zvítězili v Jablonci a v Pelhřimově, body odevzdali pouze v Praze Kobře. Ve druhém kole měli přivítat Trutnov, ale z technických důvodů (spadlá střecha ZS) byl zápas odložen.

Vrchlabští hráči porazili na nájezdy Jindřichův Hradec, v prodloužení podlehli Vlkům z Jablonce a v zatím nejlepších posledních dvou zápasech plně bodovali proti Trutnovu a Kobře Praha. V přípravě prohráli s Nymburkem na jeho ledě na nájezdy a doma se jim také výhru nepodařilo urvat i přes herní převahu.

Páté kolo se odehraje ve středu 8.10.2014 v Nymburce.