HC Stadion Vrchlabí – Ještě k sobotnímu zápasu – Jarda Pavelka
Rozhovory

Ještě k sobotnímu zápasu – Jarda Pavelka

29.01.2014
Jana Poskerová

Práce na webu je pro většinu redaktorů koníčkem, a tak občas přináší komické situace, které se posléze fanoušci vrchlabského hokeje dovídají ze silvestrovských či aprílových článků. Ať jde o překlepy, řádění redakčního šotka, záměnu týmů, špatnou komunikaci. Ale zapomenout, že je zhodnocení v diktafonu... To se stalo po zápase s Jindřichovým Hradcem poprvé. Slovy doktora Chocholouška: "Náš ústav se vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, k jakému dochází maximálně jednou za deset let."

Kromě úspěšných střelců v zápase s Jinřichovým Hradce předvedl skvělou formu také gólman Vrchlabí Jaroslav Pavelka.

Jardo, jak Vy hodnotíte odvetný zápas s Vajgarem?
Jsem rád, že i tady byli naši fanoušci. Ale nejdůležitější je, že jsem vyhráli 6:1 a vezeme tři body. To, jak zápas probíhal, nehraje velkou roli. Jednoduše – vezeme domů body za výhru.

Oba brankáři byli celý zápas v pohotovosti…
Pro mě jako gólmana je lepší, když na mě jde hodně střel, než když je jich pár, pak nějaká těžká, nebo se soupeři naskytne přesilovka. Dnešní soupeř měl hodně šancí, ale neproměnil je, za to my jsme byli v koncovce přesvědčiví. Hokej byl hodně nahoru dolů, pár chyb určitě v zápase bylo. A ačkoliv se tým z Jindřichova Hradce hodně snažil, tak body jedou zaslouženě do Vrchlabí.