HC Stadion Vrchlabí – Předsezónní povídání s Tomášem Oppeltem
Rozhovory

Předsezónní povídání s Tomášem Oppeltem

12.09.2013
Raina Jarošová

Tomáš Oppelt, důležitý článek týmu HC Stadion Vrchlabí, si pro nás udělal chvilku a poskytl krátký rozhovor předtím, než se naplno rozjede nová druholigová sezóna. Nejen jemu, ale celému týmu přejeme hlavně hodně bodů do tabulky :)

Ahoj Tome, zásadní otázka, jak se těšíš na letošní sezónu? Jak sis užil letní volno?

Ahoj, na sezonu se těším, konečně je tady to, co hokejistu v té sezóně nejvíc baví. Navíc nastupujeme do vyšší soutěže, bude víc zápasů, kvalitnější týmy a nebude v jednotlivých týmech tak velký rozdíl jako v minulých sezónách. Jinak co se léta týče, byl jsem s přítelkyní za teplem u moře a prázdniny byly pro mě spíš pracovní.

Jak bys ty sám zhodnotil přípravná utkání?

Já sám můžu hodnotit dvojzápas s Kolínem a včerejší poslední se Žďárem, které podle mě probíhaly ve vysokém tempu a splnily účel, proč se přípravné zápasy hrají. Zjistili jsme, co je dobré a na čem je potřeba ještě zapracovat. Ostatní zápasy jsem bohužel nehrál.

Teď jsi mi nahrál, diváci si jistě všimli, že nenastupuješ do každého zápasu. Jak to s tebou tedy je?

Snad máš pravdu v tom, že si diváci všimli :) Já letos budu bohužel stíhat jenom víkendové zápasy, přes týden jsem ve škole na Moravě.

Kde bys chtěl být s týmem na konci základní části?

Já myslím, ze tým má na to, aby se dostal do play-off, ale záleží na tom, jak se k tomu postavíme, nikdo za nás vyhrávat nebude.

Jak se ti zamlouvají nové posily vrchlabského týmu?

Podle mě vedení odvedlo dobrou práci. Posílilo se na všech postech a myslím, že jsme si s novými kluky dobře sedli a všechno bude dobře fungovat.

Nalákej fanoušky na první mistrovský zápas proti Řisutám.

Podle mě je to na začátek těžká písemná práce. Co si pamatuju, tak tam hrají mladí, rychlí a šikovní kluci, tak věřím, že to bude pěkný zápas. Kamarádi, diváci, přijďte nás podpořit v boji o první druholigové body, budeme Vaše hlasy potřebovat, a ne jen v sobotu ale celou sezónu. Těšíme se na Vás!