HC Stadion Vrchlabí – Projde Stadion do finále bez porážky v play off?
Preview k zápasu

Projde Stadion do finále bez porážky v play off?

02.02.2013
Tomáš Pavlík

Hokejisty Stadionu Vrchlabí čeká utkání se Spartakem Nové Město. Vrchlabský tým přešel ve čtvrtfinále přes Jaroměř hladce 3:0 na zápasy. A v tomto nastaveném trendu pokračuje i v semifinále, neboť po dvou utkáních zatím vítězí 2:0 a již v neděli tedy může postoupit do semifinále, a to na nejnižší možný počet utkání.

První utkání semifinálové série vyhrál Stadion na domácím ledě 3:2. I když byl konec zápasu doslova nervy drásající, tak se hostům i přes obrovský tlak nepodařilo vstřelit vyrovnávací gól a domácí uhájili těsně, ale velmi cenné vítězství. Druhý duel se uskutečnil na půdě Spartaku. A Vrchlabí zápas zcela ovládlo, když domácím naložilo debakl 5:11. Třemi brankami se blýskl Martin Svoboda, po dvou přidali Urban a Fořt. Trefila se také posila týmu Petr Weiss.

V druhém semifinále vede Trutnov nad Hronovem 2:0 v sérii, když nejprve doma deklasoval hosty 10:2 a na ledě Wikova pak Bak zvítězil 4:7.

Třetí semifinálové utkání začíná v Elektromont aréně v 17:00. Přijďte podpořit Stadion v cestě za titulem.