HC Stadion Vrchlabí – Stadion Vrchlabí může již dnes ukončit čtvrtfinále s Jaroměří
Preview k zápasu

Stadion Vrchlabí může již dnes ukončit čtvrtfinále s Jaroměří

15.01.2013
Tomáš Pavlík

Ve středu 15. ledna se od 18:00 odehraje v Elektromont aréně v pořadí třetí utkání čtvrtfinále play off s Jaroměří. Stadion vede v sérii již 2:0 a doma tak může udělat poslední krok k postupu do semifinále.

Stadion, který skončil v tabulce po základní části na druhém místě se ziskem 57 bodů, vede ve čtvrtfinále nad sokem z Jaroměře již 2:0, když první utkání doma vyhrál před týdnem 4:3. V neděli se hrála odveta na jaroměřském ledě a Vrchlabí opět úspěšnější! I když po dvě třetiny hosté skóre dotahovali, tak v té třetí rozhodli a zvítězili 6:3. Ve třetím duelu se tak v případě výhry budou moci vrchlabští hokejisté radovat z postupu do semifinále. Ovšem Jaroměř jim jistě nedá nic zadarmo a bude ještě bojovat o přežití.

Druhá utkání play off za sebou mají i ostatní celky. Nová Paka doma prohrála s vítězem základní části, Trutnovem 3:5 (Trutnov vede 2:0 na zápasy). Jičín doma udolal Nové Město nad Metují 3:1 (1:1) a Hronov porazil Třebechovice 5:2 (2:0). Již tři týmy tedy zítra mohou postoupit do semifinálových bojů - Vrchlabí, Trutnov, Hronov.

Ještě upozorňujeme návštěvníky utkání, že o přestávce čeká vylosované šťastlivce boj o podepsaný vrchlabský dres, tak dobře poslouchejte, jestli zrovna vaši vstupenku nevylosujeme. Pro ty ostatní je tady opět tipovačka, která končí ve středu úderem 18:00. Kolik gólů celkem padne ve středu za záda gólmanů?

Čtvrtfinálové utkání HC Stadion Vrchlabí vs. HC Jaroměř se hraje v Elektromont aréně dnes ve středu 16. ledna od 18:00, tak přijďte svými hlasivkami povzbudit vrchlabské hokejisty a nezapomeňte, že: VÍTĚZÍ TEN, KDO VĚŘÍ!