HC Stadion Vrchlabí – Jak to bude dál

Jak to bude dál

31.12.2012
Jana Poskerová

Blíží se konec základní části krajské ligy. Hokejisty z Vrchlabí čeká 2.1.2013 výjezd do Opočna a poté poslední zápas na domácím ledě proti týmu z Náchoda. Předpoklad je, že by naši hráči neměli skončit hůře než druzí. Ale zatím nepředbíhejme.

Ve středu 9.1.2013 začíná čtvrtfinále play-off, hrací systém je následující: Hraje se na tři vítězné zápasy, můžeme tedy vidět tři nebo i pět zápasů, a to první s osmým, druhý se sedmým, třetí se šestým, čtvrtý s pátým. HC Stadion začíná 9.1. svůj zápas na domácím ledě. Čtvrtfinále končí 23.1.2013.

Od 27.01. se hraje semifinále a to opět na tři vítězné zápasy, případný začátek by byl opět na ledě Vrchlabí. Finále je pak od 13.2. a opět platí pravidlo tří vítězných zápasů.

Přesný rozpis zápasů budeme aktuálně doplňovat.