HC Stadion Vrchlabí – Metuje Cup začíná, přivítáme Novou Paku

Metuje Cup začíná, přivítáme Novou Paku

15.09.2012
Raina Jarošová

Po roce je tu opět soutěž Metuje Cup. HC Stadion Vrchlabí bude obhajovat loňské vítězství a prvním soupeřem mu bude tým z Nové Paky. BK Čeští letci Nová Paka se loni umístil na posledním šestém místě, Stadionu se povedlo celou soutěží úspěšně probojovat a skončil na prvním místě.

Čeští letci si před samotnou soutěží zahráli dva přípravné zápasy. První se odehrál s týmem HC Junior Mělník, kterému Nová Paka podlehla poměrem 4:5. Další zápas odehráli letci ve čtvrtek proti juniorskému týmu HC Královští Lvi.

Ve Vrchlabí se odehrál jenom jeden přípravný zápas, a to s druholigovým Jabloncem nad Nisou. Naši hráči zvítězili těsným poměrem 6:5. Stadion se představil s novými hráči, kteří se hnedka předvedli několika góly a přihrávkami.

Utkání mezi domácím Stadionem Vrchlabí a Novou Pakou se odehraje v neděli od 17:00. Přijďte podpořit naše kluky při obhajobě poháru!