HC Stadion Vrchlabí – Junioři remizovali na domácím ledě
A Team

Junioři remizovali na domácím ledě

10.02.2012
Redakce

Ve čtvrtek 09.02.2012 sehrál celek HC Krkonoše – junioři dohrávku odloženého mistrovského utkání proti celku HC Velké Popovice na zimním stadiónu ve Vrchlabí.

Sestava domácích: Aberle /Abrahám/ - Mišinec, Kadavý, Gabriel D., Provazník, Teuner, Bednárik- Řehák, Vencl, Kasan, Jirků, Perutek, Srnský, Janoušek, Vambera

Hosté: Časenský /Honk/ - Kautský, Vilímek, Smkr, Krčma, Jeništa, Hejna, Hynek, Kabíček, Venclovský, Janáč, Dezáček, Bursík, Bícha, Faila, Srdínko, Duřák, Medřický

Stav utkání po třetinách: 3:1, 1:3, 2:2

Konečný výsledek: 6 : 6

Střelci a asistence domácích: 8. Perutek /Srnský, Jirků/, 16. Vencl /Řehák, Kadavý/, 19. Srnský /Jirků, Perutek/, 33. Vencl, 46. Srnský /Jirků/, 49. Kasan /Bednarik/

Střelci hostů: 16. Kabíček /Srdínko, Kautksý, 31. Kautský /Vilímek, Bícha/, 37. Bícha /Kautský/, 37. Srdínko /Medřický/, 49. Hynek /Bícha/, 52. Bícha /Medřický/

Rozhodčí: Wagner – Kajinek, Podrazil

Diváci : 67

Ve čtvrtečním dohrávaném utkání ligy juniorů střed nastoupil domácí celek HC Krkonoše proti hostujícímu celku HC Velké Popovice. Hosté měli sice optickou herní převahu a domácí celek přestříleli, ale naši borci byli efektivnější v koncovce a tak první třetina skončila v poměru 3 : 1.

Hosté se však s nepříznivým stavem nesmířili a podařilo se jim stejným poměrem vyhrát druhou třetinu, takže se do kabin odcházelo za stavu 4 : 4.

Poslední třetina byla ve znamení urputného boje, kdy se domácímu celku podařilo odskočit do dvoubrankového vedení, které se jim však nakonec nepodařilo udržet a hosté vyrovnali na konečných 6 : 6. Stínem v utkání bylo zranění třech našich hráčů, neboť hosté produkovali velmi tvrdý způsob herního projevu, hodně za hranicí únosnosti. Jejich herní projev se odvíjel pouze od nastřelování puků do útočného pásma, kde i někdy až brutálními zákroky i do obličejové části, se snažili i díky většímu fyzickému potencionálu domlátit puky za záda domácího brankáře. Pro dokreslení způsobu hry hostů stojí za připomenutí naražení na mantinel ze zadu Provazníka, které zůstalo nepotrestáno a hráč musel odstoupit. Dále rozražený ret Tomáše Jirků a přeražené tři zuby domácího obránce Mišince, které sice neúmyslně způsobil hostující hráč, ale opět nebyl ani vyloučen, i když v pravidlech je uvedeno, že každý hráč je zodpovědný za hru se svojí holí. Celkově lze konstatovat, že se tento zápas nepovedl rozhodčím, kteří absolutně zápas nezvládli.

Zpracováno z podkladů Františka Brandejse.