HC Stadion Vrchlabí – HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC VLCI JABLONEC

HC Krkonoše ve Vrchlabí proti HC VLCI JABLONEC

05.12.2010
Barbora Bjelková

Do zápasu jsme nastoupili s velkou marodkou a zraněním.Šanci proto dostali hráči,kteří nastupují do zápasu vyjímečně.Proto jsme rádi,že máme alespoň bod.Zápas jsme mohli klidně vyhrát kdybychom dodrželi taktické pokyny,které byli před zápasem dány a vyložené šance,které se musí proměnit.Hráčům patří velký dík za bojovnost i oběma gólmanům,kteří tým podrželi skvělými zákroky.

Dne 4. 12. 2010 sehrál celek HC Krkonoše – 8. třída, na domácím hřišti zápas proti celku HC VLCI JABLONEC

Sestava domácích: Kubín (45.Háze) - Mikšík, Jiřička, Chlouda, Seidel - Věříš, Patzelt, Lamač, Virág, Tatar, Kohout

Hosté: Podzimek – Vodseďálek, Košek, Štoček, Glos, Straka – Myšák, Šusts, Nájemník, Vyčítal, Kořínek, Zeman, Hájek

Stav utkání po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1