HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červenci 2012 vyšly tyto články:

16.7.Přátelské utkání v záříRedakceOd dnešního dne je k dispozici rozpis zápasů Metuje Cupu, stejně jako krajské ligy. Ovšem se zveřejněním se čeká, až jak dopadne jednání klubu HC Trutnov, který byl pro nezaplacení vyloučen z II. ligy. V případě, že se s hokejovým svazem nedohodne, přejde tým do krajské ligy.
17.7.Rozpis mládežnických soutěžíRedakceNová hokejová sezóna se začíná blížit a tak se pomalu dostává na světlo boží rozpis ligových soutěží našich hokejistů. Jelikož do současné doby není stále jistý osud Trutnova, takže rozpis mužů není definitivní. To se týká jak krajské soutěže mužů, tak přípravného turnaje Metuje Cup.
22.7.Příprava na novou sezonuJana PoskerováLéto je i pro hokejový tým ve znamení dovolených a prázdnin. Mladežnické kategorie začnou tréninky od sprna, kdy je kromě přípravy na ledě čeká také soustředění probíhající v Trutnově a v Herlikovicích. "A" se sejde ke konci srpna, aby se začalo připravovat na Metuji cup, který začne 16.9.2012. Hokejisté Vrchlabí se k prvnímu zápasu vydají do Chocně.