HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červnu 2015 vyšly tyto články:

1.6.Vrchlabští inlinisté získali další dva bodyVRC - TRI 4:3, 17.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu nastoupil HC Stadion Vrchlabí na domácím ledě, kde přivítal tým z Třebechovic. V utkání nepadlo mnoho branek, střílelo se pouze ve druhé a třetí čtvrtině. Zápas rozhodly až samostatné nájezdy, ve kterých rozhodl domácí Chleborád.
1.6.Také druhý nedělní zápas skončil vítězstvím HC StadionuVRC - NPK 9:8, 17.kolo | Raina TomanováV druhém nedělním utkání se hráči HC Stadionu postavili proti týmu z Nové Paky. Tentokrát padlo celkem 17 branek, z toho devět z nich do novopacké branky. Opět ale musely rozhodnout až nájezdy, ve kterých se znovu blýskl vrchlabský Chleborád a zařídil bod navíc pro domácí barvy.
3.6.Dětský sportovní denJana PoskerováNa sobotu 6.6.2015 připravili trenéři, vedoucí mužstev a hráči HC Stadion Vrchlabí a HC Krkonoše již tradiční sportovní klání pro děti. Akce probíhá v areálu sportoviště Zátopek.
8.6.V předposledním zápase Vrchlabí nebodovaloTRI - VRC 7:6, 20.kolo | Raina TomanováInline sezona se chýlí ke konci a vrchlabští hráči mají za sebou předposlední kolo. V něm zajížděli na hradecký stadion, kde se střetli s třebechovickým týmem. Tentokrát však hosté nevybojovali ani bod a odjížděli s prázdnou.
8.6.Sportování s hokejistyJana PoskerováSobotní vymalovaný den strávili hráči týmů HC Krkonoše a HC Stadion Vrchlabí v areálu Zátopek, kde se konal již tradiční Sportovní den. Opět se soutěžilo ve čtyřboji a poté se děti zapojily do doprovodných soutěží.
10.6.Brigáda s rugbisty pro KRNAP a poslední bulyKlubVrchlabští sportovci, jmenovitě hokejisté a rugbisti, spojí své síly a v sobotu 13.6. se vydají na brigádů do lesa. KRNAP vytipoval místa, kde budou malí sportovci sbírat odpadky a velcí tahat dřevo. Sraz je v 7,50 před zimním stadionem, odjez je plánovám na 8,00 a návrat ve 14,00. Partnerem akce je KAD, který sportovce dopraví na místo a zpět.
17.6.HC Stadion opět zabodoval a odvezl si tři bodyNPK - VRC 5:6, 23.kolo | Raina TomanováPoslední zápas základní části mají za sebou vrchlabští inlinisté. V něm porazili soupeře z Nové Paky a zajistili si tak účast ve finálových bojích.
17.6.Sportovci čistili KRNAPJana PoskerováTaké další červnovou sobotu (13.6.) sportovci nezaháleli. Tentokrát se spojili vrchlabští hokejisté a rugbisté a zúčastnili se brigády v horách ve spolupráci s KRNAPEM. Partnerem této akce byl KAD, který poskytl zdarma dopravu.
18.6.První jména do nové sezónyJana PoskerováV nové funkci má za sebou Jiří Jakubec jednání na aktivu klubů II.hokejové ligy, pomalu se také chýlí ke konci letní příprava a příznivci vrchlabského hokeje čekají na jména, která se objeví na soupisce.
22.6.Filip prodloužil smlouvu, Hamerský s Fořtem končíJana PoskerováSituace v II.lize se mění každým dnem, a tak přinášíme pokračování rozhovoru s Jirkou Jakubcem. Od čtvrtka minulého týdne dospěl svaz k rozdělení soutěže a také klub dotáhl do úspěšného konce smlouvy dalších hráčů.