HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červnu 2014 vyšly tyto články:

5.6.Předposlední zápas body nepřineslTRI - VRC 11:2, 9.kolo | Raina JarošováV předposledním utkání v inline hokeji nedopadl opět pro HC Stadion dobře. Na venkovním hřišti prohrálo vysoko 11:2, navíc je zraněných několik hráčů, za které nastupovali junioři. V prvních třech částech se Třebechovice pokaždé prosadili třikrát.
6.6.Sportovní den pro děti v sobotu 7.6.2014RedakceV sobotu 7.6.2014 připravil HC Stadion Vrchlabí a HC Krkonoše oblíbený Sportovní den pro děti. Srdečně Vás všechny zveme do areálu manželů Zátopkových ve Vrchlabí, kde se od 9,00 hodin začne soutěžit.
9.6.Sportovní dopoledneJana Poskerová, Marek KomárekModrá obloha v sobotu 7.6.2014 už od rána slibovala ideální počasí na sportovní výkon a slibu dostála. Za slunečného počasí se od 9,00 hodin začaly v areálu manželů Zátopkových scházet děti, které si naplánovaly účast na Sportovním dnu HC Stadion Vrchlabí a HC Krkonoše.
16.6.Smlouvy se podepisujíJana PoskerováMartin Filip, Patrik Lechoch a Martin Abrahám jsou mezi dalšími, kteří podepsali smlouvu na sezónu 2014/2015 ve Vrchlabí.
18.6.Další obránce podepsal smlouvuJana PoskerováAbrahám – Hamerský, Lenoch – Bláha, Filip, Fořt, Jirků, Oppelt – to jsou zatím známá jména na soupisce A týmu. Zatím dvojici obránců doplnil podpisem smlouvy třetí. Trenér Řeháček měl zájem o jednoho z nejtvrdších obránců minulé sezóny, a tak se na dalším působení v bílomodrém dresu domluvil také Martin Klement.
19.6.Letní příprava je dřina, říká Martin AbrahámJana PoskerováOd května začala letní příprava pod vedením Josefa Řeháčka a Jana Holečka. Chlapi, kteří hrají za A tým trénují zatím 3x týdně a trenér má svá oblíbená místa, kam je ve Vrchlabí žene.
26.6.Tomáš Jirků se chce trénování věnovat i v budoucnuRaina JarošováLetní příprava je v plném proudu a Martin Abrahám není jediný hráč, kterému přijde náročné. Své pověděl také Tomáš Jirků, se kterým jsme udělali krátký rozhovor nejen o náročné přípravě, ale také o fanoušcích. Dozvíte se, jestli už má za sebou dovolenou nebo co očekává od přípravných zápasů.