V květnu 2015 vyšly tyto články:

29.5.Pardubičtí vyškolili vrchlabský týmSSP - VRC 17:4, 14.kolo | Raina TomanováV nedělním zápase se vrchlabští hráči přesvědčili, jaký jsou Pardubice silný tým. V každé čtvrtině nasázela Střída sport HC Stadionu alespoň tři branky, v té druhé se do vrchlabské sítě dostalo dokonce šest gólů. HC Stadion Vrchlabí se však drží na krásném druhém místě a před sebou ještě čtyři utkání.
19.5.Další bod přivezli inlinisté z ChrudimiUHR - VRC 3:2, 11.kolo | Raina TomanováPět zápasů a první místo v tabulce - to je bilance HC Stadionu Vrchlabí v inline hokeji. V neděli zajížděli na hřiště Chrudimi, kde proti Úhřeticím hráli až do konce vyrovnané utkání. Samostatné nájezdy rozhodly o tom, že druhý bod zůstal na domácím hřišti.
10.5.Odvetný zápas přinesl další výhru vrchlabským hráčům VRC - LOM 7:6, 6.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu nastoupili hráči HC Stadionu Vrchlabí opět proti lomnickému soupeři. Stejně jako v prvním utkání dokázali zvítězit, tentokrát rozhodly až samostatné nájezdy.
10.5.Také ve třetím zápase zvítězil domácí HC StadionVRC - SSP 7:5, 8.kolo | Raina TomanováV překvapivou výhru proměnili hráči HC Stadionu Vrchlabí třetí zápas 1. ligy v inline hokeji. Svého pardubického soupeře zaskočili především v první čtvrtině, ve které vstřelili čtyři branky. Hráči Střídy sport se sice dotahovali, domácí si ale výhru vzít nenechali.
10.5.Po čtyřech zápasech má Vrchlabí na kontě 11 bodůVRC - UHR 7:4, 8.kolo | Raina TomanováSe ztrátou pouhého jednoho bodu zakončili vrchlabští inlinisté třízápasový víkend. Po páteční výhře v nájezdech v odvetném zápase proti Lomnici a nedělním prvním zápase proti Pardubicím získali plné tři body také v utkání proti Úhřeticím.
4.5.První zápas inline hokeje má HC Stadion za sebouLOM - VRC 5:7, 4.kolo | Raina TomanováK prvnímu zápasu letošní sezony inline hokeje nastoupili hráči HC Stadionu Vrchlabí. V něm zajížděli do Lomnice nad Popelkou, kde po vyrovnaných třech čtvrtinách zápasu nakonec odjeli domů s dvoubrankovým náskokem na soupeře.