HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV únoru 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.2.Debakl od SlávieSLA - KRK 23:0, 26.kolo | Jana PoskerováS velkou marodkou se potýkal tým osmé třídy při výjezdu do Prahy.
1.2.Krkonoše nestačily na Hvězdu PrahaKRK - HVP 5:10, 27.kolo | Jana PoskerováNezodpovědnost jednotlivých hráčů připravila tým 8.třídy o možnost sáhnout si poprvé v sezoně na body.
1.2.Opět prohra osmákůKRK - LET 2:9, 28.kolo | Jana PoskerováLetňany si z výletu do Krkonoš zaslouženě odvezly body.
1.2.Junioři opět porazili PopovicePOP - KRK 4:5, 11.kolo | Jana PoskerováJuniorům opět vyšel zápas proti soupeři z Velkých Popovic.
1.2.Vyrovnaný zápas 6.třídyKRK - HVP 1:2, 27.kolo | Jana PoskerováDobrý zápas, i když bez bodu sehrály Krkonoše proti Hvězdě Praha.
1.2.Na Letňany Krkonoše neumíKRK - LET 0:13, 28.kolo | Jana PoskerováStejně jako osmáci, ani šestá třída neumí hrát na Letňany.
1.2.Hradec poraženKRK - HK2 7:2, 5.kolo | Jana PoskerováDomácí zápas proti Hradci Králové Krkonošům vyšel, zápas ovládli od první třetiny.
1.2.Bydžov si body nechal domaNBY - KRK 6:4, 6.kolo | Jana PoskerováMarodka trápí všechny krkonošské kategorie a tak se oslabení nevyhnulo ani sedmákům.
1.2.2005 přejela BydžovKRK - NBY 11:2, 4.kolo | Jana PoskerováZ 11 vstřelených gólů se radovali hráči Krkonoš z ročníku 2005.
2.2.Klášterec odjíždí z Vrchlabí s osmičkouVRC - KNO 8:3, 27.kolo | Marek KomárekHráči HC Stadionu Vrchlabí si proti papírově slabšímu soupeři z Klášterce nad Ohří spravili chuť po vysoké porážce v Táboře. Dvakrát se dokázal prosadit kapitán Jiří Jakubec, po jedné brance přidali Filip, Jirků, Oppelt, Urban, Matějka a Bláha. Opět jsou tedy horalé o krůček blíže páté pozici po základní části, která v případě zaváhání některého z favoritů v osmifinálové sérii zajistí začátek čtvrtfinálové série na domácím hřišti.
3.2.K dalšímu zápasu přijedou Buldoci z ŘisutVRC - RIS 6:3, 29.kolo | Raina TomanováTřetí zápas během pěti dní absolvují vrchlabští hokejisté. Tentokrát na jejich led k 28. kolu zavítají Buldoci z Řisut. V prvním vzájemném utkání se dařilo domácím Buldokům, když v listopadovém klání porazili HC Stadion o jednu branku 6:5. Podaří se jim znovu zvítězit nebo se budou radovat domácí fanoušci?
4.2.Tři body zůstávají na domácím ledě. Vrchlabí poráží Řisuty 6:3VRC - RIS 6:3, 29.kolo | Alan ŠrámekStadion potvrdil domácí výhru z minulého utkání s Kláštercem. Od začátku utkání tahali hosté ze Slaného za kratší konec. Vrchlabí postupně zvyšovalo náskok a zaslouženě zvítězilo 6:3.
5.2.Šel bych do toho znovu, říká David VýbornýJana PoskerováTým Mladé Boleslavi hledal kvalitní zázemí pro hokejové tréninky, a tak přijel na soustředění do Vrchlabí. Sportovní manažer Boleslavi věděl, že v Krkonoších bude o extraligový tým moc dobře postaráno. Hráči se dva dny proháněli po vrchlabském ledě, byli plavat a v rámci odpočinku zhlédli také zápas domácího týmu proti Řisutům. Byli jsme u toho a požádali jsme o krátký rozhovor ikonu boleslavského hokeje – kapitána týmu Davida Výborného.
6.2.Sobotní zápas se odehraje před děčínským publikemDEC - VRC 9:4, 30.kolo | Raina TomanováDalší utkání čeká vrchlabské hokejisty v sobotu, kdy si udělají výlet na děčínský led. Ve 30. kole bude HC Stadion vzhledem k tabulce papírovým favoritem. První vzájemný zápas, který se odehrál v listopadovém 17. kole, dopadl lépe pro domácí Vrchlabí, které zvítězilo poměrem 7:5.
6.2.Martin Filip: Extraliga se neodmítáJana Poskerová Útočník Martin Filip, patřící ke klíčovým hráčům Vrchlabí, jednal o možnosti působit ve slovenském extraligovém hokeji. Dokud nebyla situace oficiálně uzavřená, nechtěl ani Martin ani klub poskytovat zavádějící informace. Nyní je již jasné, že Martin Vrchlabí neopouští, fanoušci tedy o svého oblíbeného hráče nepřijdou.
7.2.Děčín deklasoval VrchlabíDEC - VRC 9:4, 30.kolo | Jana PoskerováDěčínští medvědi předvedli hostujícímu celku, jak se dávají góly. Rozhodující byla druhá třetina, kterou domácí s přehledem vyhráli a odskočili hostům o čtyři branky. Vrchlabí tak opět venku dostalo studenou sprchu.
9.2.Jan Kerekanič: Ambice mámJana PoskerováRealizační tým v letošní sezoně opět sáhl do řad juniorů a na střídačku A týmu posadil v prosinci také útočníka Jana Kerekaniče (1996). Honza je 100% odchovanec Vrchlabí, který začínal ve školičce a poctivě si v dresu HC Krkonoše vysloužil ostruhy do seniorského týmu.
9.2.Šestka porazila LiberecLIB - KRK 3:4, 29.kolo | Jana PoskerováHráči šesté třídy se konečně dočkali výhry. Díky kvalitnímu výkonu celého týmu, zejména však muže v masce, porazili soupeře z Liberce.
9.2.Na Pardubice to nevyšloKRK - PCE 1:3, 30.kolo | Jana PoskerováPo výhře nad Libercem už šesťáci nenašli sílu na soupeře z Pardubic. Utkání sice odehráli dobře, ale nedali rozhodující branky.
10.2.2005 v HradciHK2 - KRK 1:2, 5.kolo | Jana PoskerováNa extraligovém ledě Mountfieldu HK porazila krkonošská 2005 domácí Hradec Králové.
Další stránky
123>>