HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV prosinci 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
28.12.Charitativní zápas vyhrál domácí tým VRC - DKL 5:3, 0.kolo | Jana PoskerováStředeční podvečer se ve Vrchlabí nesl ve znamení charitativního přátelského zápasu mezi domácím HC Stadion Vrchlabí a HC Rodos Dvůr Králové. Z derby vyšel lépe domácí tým, který byl od počátku zápasu ve vedení a po celý zápas si je nenechal vzít.
27.12.Mezisváteční středa nabídne přátelský zápasRaina TomanováVe středu na vrchlabský led zavítá tým ze Dvora Králové nad Labem, aby zde sehrál přátelské utkání. Nejenže si odpočinete od vánočního obžerství a podpoříte HC Stadion, navíc pomůžete také dobré věci – už je tím, že přijdete, podpoříte nemocného Míšu.
26.12.Kometa Brno pořádala Vánoční turnajJana PoskerováPředvánoční čas využila HC Kometa Brno k uspořádání Vánočního turnaje pro ročník 2008 ve Vrchlabí v termínu 22. - 23.12.
22.12.Třetí porážka v řadě a bodový zisk Řisut = zmenšený bodový odstup na "naši" čtvrtou poziciJan PřikrylTřetí prosincovou středu bylo na programu třiadvacáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole byl na programu šlágr mezi domácí Vlky z Jablonce a hostujícími Klatovy. Zápas skončil lépe pro domácí. K vidění bylo také krkonošské derby mezi Trutnovem a Vrchlabím, které vyznělo lépe pro domácí Draky.
21.12.HC Stadion z Trutnova body nevezeTRU - VRC 5:4, 23.kolo | Raina TomanováDalší vyhrocené derby bylo na programu 23. kola. HC Stadion zajížděl do trutnovské arény, aby zde získal důležité tři body. Bohužel pro hosty, kteří sice byli aktivní, ale nedařilo se jim vstřelit dostatek branek, zápas dopadl neúspěšně a veze si prohru 4:5.
21.12.Do Vrchlabí zavítá americký tým Bethel University | Věra NovotnáNa Zimním stadionu ve Vrchlabí dojde k velmi zajímavému zápasu! Vrchlabští hokejisté, kteří nyní drží 4. příčku ve své druholigové soutěži, přivítají zástupce třetí divize americké univerzitní soutěže NCAA, v níž působí i sedm českých hráčů. Přijďte se i vy podívat na atraktivní zápas mezi Vrchlabím a Bethel University Royals a zpestřete si předvánoční čas skvělým hokejem! Úvodní buly bude vhozeno 22. prosince v 18 hodin.
20.12.Předvánoční derby je tady!Raina TomanováJiž zítra zajíždění vrchlabští hokejisté na led Trutnova, kde se utkají o důležité body do tabulky. První dva vzájemné zápasy dopadly stejný výsledkem, a pokaždé zvítězil hostující tým – ačkoliv až v prodloužení, takže ani jeden tým neodjížděl s prázdnou.
19.12.Prohra s Jabloncem a výhra Klatov = odsun na "bramborovou" poziciJan PřikrylČtvrtý adventní víkend bylo na programu dvaadvacáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole byl k vidění šlágr mezi „zatím“ čtvrtými domácími Klatovy a pražskou Kobrou. Utkání zcela ovládli domácí hokejisté. Překvapení se zrodilo na ledě Děčína, kde se představili Draci z Trutnova, kteří si dokázali odvést dva body.
18.12.2008 proti Náchodu nebodovalaNAC - VRC 12:10, 6.kolo | Jana PoskerováI přes bojovný výkon byl soupeř z Náchoda o chlup lepší při zakončení.
18.12.Výhra 2008 proti TřebechovicímTRB - VRC 5:14, 6.kolo | Jana PoskerováVe druhém sobotním zápase byli kluci již nastartovaní a soupeře gólově převálcovali, zejména v poslední třetině.
18.12.2007 II podlehla soupeři z HradceVR2 - H2R 6:9, 9.kolo | Jana PoskerováAč se jednalo o vyrovnané utkání, domácí nakonec podlehli zkušenějšímu soupeři.
18.12.Pro 2007 II sezóna končíVR2 - OPO 8:5, 9.kolo | Jana PoskerováPro první půlku sezóny byly v kategorii 2007 vytvořeny dvě kategorie. Za HC Stadion Vrchlabí 2007 II nastupovali převážně kluci z kategorie 2008 a 2009, do počtu je pak doplňovali tři hráči z kategorie 2007. Kluci odvedli velmi kvalitní výkon proti o rok starším soupeřům. Svůj poslední zápas dotáhli do vítězného konce a vrátili soupeři z Opočna porážku. Kromě velkých ovací z ochozu byli po zásluze pochváleni také trenérským týmem. Klukům je třeba poděkovat za devět kol, ve kterých bojovali s leckdy o hlavu většími soupeři.
18.12.2007 porazila RychnovRNK - VRC 4:16, 9.kolo | Jana PoskerováDo vítězného konce dotáhli zápas kluci z kategorie 2007.
18.12.Zápas 2007 rozhodli pořadateléVRC - JIC 5:6, 9.kolo | Jana PoskerováKvůli předčasnému ukončení zápasu, neměli kluci z 2007 možnost zvrátit stav utkání proti Jičínu. Zápas se odehrál v Rychnově.
18.12.Remíza mladších žákůVRC - NBY 5:5, 18.kolo | Jana PoskerováOpravdu vyrovnané utkání sehráli mladší žáci proti Bydžovu. Nejen, že zápas skončil remízou, ale týmy remizovaly i ve všech třetinách.
18.12.Výhra starších žákůVRC - NBY 5:3, 19.kolo | Jana PoskerováNa domácím ledě se dařilo starším žákům, kteří zvítězili nad týmem z Nového Bydžova.
17.12.Jablonečtí Vlci si odvezli všechny bodyVRC - JAB 3:4, 22.kolo | Raina TomanováProti jabloneckým Vlkům se dnes nedařilo domácímu Vrchlabí. Dvě třetiny s nimi HC Stadion udržoval tempo i gólově, ale ve třetí třetině rozhodl o vítězství hostů v 50. minutě Nevyhoštěný. Vrchlabským se tak nepodařilo napravit nepovedené utkaní na jabloneckém ledě.
16.12.Adventní a sváteční čas na hokejiJana PoskerováAdventní čas se pomalu přehoupne do vánočních svátků a vše se trochu zpomalí. A to je ten správný čas pro novinky, které se týkají hokejového týmu HC Stadion Vrchlabí. Něco přibylo, něco se přesunulo, ale hlavně se chystá zápas, který podpoří dobrou věc a ve svátečním čase potěší. Více už Jirka Jakubec.
16.12.V sobotu přijíždí JablonecVRC - JAB 3:4, 22.kolo | Jana PoskerováV sobotní podvečer se na vrchlabském zimáku odehraje 22. kolo mistrovských utkání. Do Vrchlabí přijede ke třetímu vzájemnému zápasu jablonecký tým.
16.12.Prohra MD s DynamemDYB - KRK 9:3, 21.kolo | Jana PoskerováMistrovský zápas proti Pardubicím odehrál mladší dorost v Chrudimi. Pardubice si vedly lépe a odvezly si domů body za vítězství.
Další stránky
123>>