HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červenci 2013 vyšly tyto články:

1.7.Klement si balí výstroj do VrchlabíJana PoskerováHokejovou výbavu balí v Jablonci obránce Martin Klement a pomalu se přesouvá do nového působiště ve Vrchlabí. Čtyřiadvacetiletý hokejista se domluvil na působení v HC Stadion Vrchlabí.
2.7.K útočníkům se přidá BřezinaJana PoskerováSoupiska vrchlabského klubu se pomalu zaplňuje hokejovými jmény, které budou v premiérové sezoně II.ligy oblékat bílomodrý dres. Představujeme dalšího útočníka.
3.7.Přípravné zápasy srpen a záříRedakceV sekci Zápasy naleznete přehled přípravných zápasů na srpen a září. Jako první budou hokejisté Vrchlabí hostit maďarský klub Ferencvaros Torna Club Budapešť, další zápasy sehrají proti SC Kolín, HC Vlci Jablonec a SKLH Žďár nad Sázavou.
3.7.Udělám všechno pro to, aby zde byli všichni s mojí prací spokojení, říká Jaromír LátalTomáš PavlíkPřed druholigovou sezonou 2013/14 angažoval jednatel vrchlabského hokejového klubu Aleš Cerman nového sportovního manažera a to Jaromíra Látala, který do podkrkonoší přichází z extraligových Karlových Varů, kde vykonával stejnou funkci. Manažerské zkušenosti má ještě z Českých Budějovic a z obou pražských týmů, Sparty a Slávie. Sympatický chlapík, jenž letos v říjnu oslaví kulatou padesátku, se už aktivně podílí na tvorbě týmu do dalšího ročníku a moc se těší na svoji první druholigovou zkušenost. Rozhovor s ním čtěte níže.